Personel Alımı

Haftanın DPB İlanları: 60 KPSS ve KPSS’siz 724 Memur ve İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla 6 farklı kurum memur alım ilanları yayımladılar. Bu kurumlar, KPSS şartı olmadan, 60 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek ve 70 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek personel alımları yapacaklarını duyurdular. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde bu alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

25 ARALIK DPB KAMU PERSONELİ ALIM İLANLARI

Gün içinde personel alımı yapacağını duyuran 4 farklı kamu kurumu bulunuyor. Bu kurumlar arasında Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK), Türk Patent ve Marka Kurumu (TPE) bulunuyor. 

İlanlara dair kadro detayları ise şu şekilde,

EGM PERSONEL ALIM İLANI

Emniyet Genel Müdürlüğü yayımladığı ilanında 15 kadrolu psikolog, 18 kadrolu aşçı, 54 kadrolu hizmetli ve 10 sözleşmeli avukat alımı yapacağını duyurdu. 

İlanda KPSS şartsız ve 70 KPSS puanıyla başvuru yapabileceğiniz alım ilanları bulunuyor.

TÜİK İŞÇİ ALIM İLANI

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayımlanan personel alım ilanında Soğuk Mutfak Aşçısı, Aşçı, Tatlı Ustası, Aşçı Yardımcısı, Servis Elemanı (Garson), Bulaşıkçı ve Temizlik Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. 

TCDD PERSONEL ALIM İLANI

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü personel alım ilanında Lokomotif Tamircisi, Motor Tamircisi, Kaynakçı, Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi, Vagon İmal ve Tamirciliği, Lokomotif Tamircisi, Motor Tamircisi, Kaynakçı, Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi, Vagon İmal ve Tamirciliği, Makinist İşçilerinden ve Tren Teşkil İşçileri kadrolarından alım yapacağını duyurdu. 

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında ise çok farklı branşlardan Uzman, Uzman Yardımcısı ve Araştırma Personeli alımı yapacağını açıklandı. 

ETİ MADEN İŞLETME PERSONEL ALIM İLANI

ETİ Maden İşletme Gene Müdürlüğü 198 personel alımı yapacak. Alımlar Kimya, Makine, Maden ve Ceher Hazırlama Teknolojisi, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik, Harita ve Kadastro, Bilişim Teknolojileri, Maden veya Maden Teknolojisi, Kimya veya Laboratuvar Teknolojisi Bilgisayar Prog. veya İnternet ve Ağ Teknolojisi, Torna Tesviye kadrolarına yapılacak.

TÜRK MARKA VE PATENT KURUMU

Türk Patent ve Marka Kurumu yayımladığı personel alım ilanında Sınai Mülkiyet Uzman Yardımcısı pozisyonuna alım yapacağını duyurdu.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yukarıda yer alan kurumlar ve alım yapılacak pozisyonlara başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilan metinlerini görüntüleyebilirler. 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) personel alım için TIKLAYINIZ 

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) personel alım için TIKLAYINIZ

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü personel alım için TIKLAYINIZ

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) personel alım için TIKLAYINIZ

ETİ Maden İşletme Gene Müdürlüğü personel alım için TIKLAYINIZ

Türk Patent ve Marka Kurumu personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir