Personel Alımı

Haftanın Son Gününde KPSS Şartsız Yayımlanan Memur ve İşçi Alım İlanları

Kadrosunda bulunan açık bulunan birimlerine personel alımı yapmak isteyen kamu kurumları tarafından haftanın son gününde yayımlanan ilanları haberimizde derledik. 

Türkiye İş Kurumu’nun iş ilanları sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanları için adayların bilmeleri gereken tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN KURUMLAR

İŞKUR’un internet sayfası üzerinde yayımlanan kamu kurumları personel alım ilanlarında, gün içinde yayımlanan yeni ilanlar belli oldu. Bu kapsamda belediye başkanlıkları, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları ve öğretmenevi bazı kurumlar personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Buna göre personel alımı için yeni ilan yayımlayan kamu kurumları şunlar;

Sapanca Belediyesi, Sincan Öğretmenevi, Bingöl Karlıova SYDV, İzmir İzenerji Aş, Karabük Safranbolu Belediyesi, Kahramanmaraş Pazarcık Belediyesi, Ordu Altınordu SYDV, Tekirdağ Ergene Belediyesi, Yalova Çınarcık Belediyesi, Denizli Acıpayam SYDV.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda pozisyonda personel alımları olacağı ilan edildi. Bu alımlar için talep edilen başvuru koşulları da alım yapılacak pozisyona göre şekilleniyor. 

Kadrolar için belirlenen başvuru koşulları ile kamu kurumlarında çalışmak isteyen tüm adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yayımlanan yeni personel alım ilanları ve başvuru süreci devam eden alım ilanlarını görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullabilirsiniz. 

KPSS Şartsız Yayımlanan Belediye Memuru ve İşçisi Alım İlanları

Aile Bakanlığı’na Bağlı SYDV’lere Personel Alım İlanları Yayımlandı

Gün içinde yayımlanan memuru ve işçi alım ilanları için TIKLAYINIZ

SYDV Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamu İlanları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir