Personel Alımı

Hakkari Üniversitesi DPB’de Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Hakkari Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile İç Denetçi alımı yapacağını ilan etti. Bu konuda yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı. 

”5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro derecesi belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.”

Üniversite tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ İÇ DENETÇİ ALIMI

Hakkari Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımlarda 2 personel istihdamının sağlanacağı ilan edildi. Bu çerçevede adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarının da ilan edildiği o açıklama detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

İÇ DENETÇİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

DPB üzerinden adaylara duyurulan ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşulları şu şekilde, 

Adayların 657 sayılı kanunda yer alan; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel olan sağlık sorunları bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

İlan için bildirilen özel şartlar arasında, Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak” şartı bulunuyor.

BAŞVURU DETAYLARI

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 5 Nisan tarihine kadar yapacaklar. Başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen yapacaklar. Başvurular için gerekli olan evraklar, Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge. Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti, 2 adet Fotoğraf.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir