Personel Alımı

İBB en az lise mezunu sayaç okuma personel alımı yapıyor! Başvurular başladı!

Türkiye’de bir çok iş arayan vatandaş çeşitli kurumlar tarafından KPSS’li KPSS’siz yayınlanan personel alım ilanlarını yakından takip ediyor.

İBB PERSONEL ALIMI YAPIYOR!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından personel alımları İBB kariyer sayfası üzerinden yayınlanarak iş arayan vatandaşlara iş imkanı sunuluyor.

İş arayan vatandaşlar için İBB Kariyer sayfası üzerinden son olarak Sayaç Okuma Personel alım ilanı yayınlandı.

KPSS ŞARTSIZ İBB PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI

Yayınlanan personel alım ilanında, “Endeksör cihazına yüklenen adreslere gidilerek, endeks okuma bilgilerini cihaza kaydetmek ve cihaz yardımı ile tüketicinin tüketim miktarını tespit etmek.” görevini yerine getireceği açıklandı. Ayrıca personel alım ilanında “İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.” ifadeleri yer aldı.

İBB PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

İBB Kariyer sayfasında yayınlanan personel alım ilanında başvuru şartları arasında, “En az lise mezunu,  Teknoloji ile ilgilenen,  Sahada çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek dinamizme sahip,  Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli.” şartları yer aldı.

KPSS şartsız personel alım ilanında ayrıca başvuru yapacak adayların İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında çeşitli ilçelerde görev alacağı bildirildi.

İBB KARİYER PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir