Personel Alımı

İBB KPSS şartsız personel alımı ilanlarına başvuru yapacaklar dikkat : Yarın sona eriyor!

İş arayanların sayısının en fazla olduğu şehirlerin başında gelen İstanbul’da iş arayanlar için geçtiğimiz günlerde iş ilanları yayınlanmıştı

İBB tarafından yayınlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak olan adayların başvuru süreci yarın sona ereceği açıklandı.

İBB KPSS’SİZ PERSONEL ALIM İLANLARI

İBB tarafından yayınlanan iş ilanları şöyle:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan personel alım ilanında, ” Şirket hedefleri doğrultusunda, satış planlarını yapmak, satış faaliyetlerini yürütmek ve bu faaliyetleri raporlamak, Pazar payını arttıracak yeni müşteriler bulmak ve mevcut müşteri ilişkilerini yönetmek, Satış operasyonlarını yönetmek ve rekabet analizi yapmak, Her proje için süreç, fiyat analizi, teklif, sunum ve takip faaliyetlerini yürütecek İstanbul Avrupa Yakası; Bakırköy ve çevresinde ikamet eden “Satış Şefi” işe alımı yapılacaktır.” denildi.

İBB KARİYER SATIŞ ŞEFİ PERSONEL ALIMI İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İBB kariyer iş ilanında, “Üretimden çıkan, depolanma gereksinimi olan ya da sevkiyatı yapılacak malların kontrolünü, sevkini ve teslimini gerçekleştirecek  İstanbul Avrupa Yakası’nda; Bakırköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden ya da  İstanbul Anadolu Yakası’nda; Bostancı ve çevre ilçelerinde ikamet eden “Lojistik Personeli” işe alımı yapılacaktır.” denildi.

İBB LOJİSTİK PERSONELİ ALIMI İŞ İLANINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İBB tarafından yayınlanan personel alım ilanına başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=155 adresi üzerinden yapılacak. Adresi arama çubuğuna kopyala yapıştır yaparak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

İBB LOJİSTİK PERSONELİ ALIMI İŞ İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İBB tarafından yayınlanan personel alım ilanında, “Tanımlanan kaynak işlerini, elektriksel yollar ile kesim veya birleştirme işlemi görevlerini yapacak  İstanbul Avrupa Yakası’nda; Bayrampaşa ve çevre ilçelerinde ikamet eden “Kaynak Ustası” işe alımı yapılacaktır.” denildi.

İBB KAYNAK USTASI PERSONEL ALIMI İŞ İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı alımı ilanında, “Çalışma ortamının gözetimini yapmak, iş yerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik kontrol ve ölçümleri kontrol etmek,  İş Sağlığı, güvenliği ve çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmek ve uygulamaların sürekliliğini sağlamak, Denetimlerin günlük, haftalık ve aylık baz da planlanarak gerçekleştirilmek ve raporlamak, eylem planlarını hazırlayarak takip etmek ve İş sağlığı, güvenliği ve çevre konularında tüm gerekli eğitimleri hazırlamak ve eğitimleri tamamlayacak İstanbul Avrupa Yakası; Bakırköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden “İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı” işe alımı yapılacaktır.” denildi.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Akaryakıt Satış Personeli alım ilanında, “Tankerle gelen yakıtı istasyon tankına boşaltmak, Akaryakıt pompasının temizliğini yapmak, Pompayı programlamak, Araç deposuna akaryakıt doldurmak, İstasyon akaryakıt tanklarının kontrolünü yapacak İstanbul Avrupa Yakası için; Fatih ve çevre ilçelerinde ikamet eden İstanbul Anadolu Yakası için; Üsküdar ve çevre ilçelerinde ikamet eden ‘’Akaryakıt Satış Personeli’’ işe alımı yapılacaktır.” denildi.

İBB KARİYER PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapacak personel alım ilanında, “Şirketin işletim sistemlerini, yazılım ve donanımını yönetmek ve şirketin ihtiyaçları doğrultusunda program hazırlamak, geliştirmek, her türlü donanım ve teknik desteği sunacak İstanbul Avrupa Yakası’nda; Zeytinburnu ve çevre ilçelerinde ikamet eden ‘Bilgi İşlem Sorumlusu” işe alımı yapılacaktır.” denildi.

İBB BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Milyonlarca iş arayan vatandaşın yaşadığı İstanbul’da İBB kariyer sayfası üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sistem ve Network uzmanı personel alımı yapacağını açıkladı.

İBB İŞ İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İBB Kariyer sayfası üzerinden en az lise mezunu olan adayların başvuru yapacağı personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanlarına adayların en az lise mezunu olmaları gerektiği açıklandı. İBB kariyer sayfası üzerinden yayınlanan iş ilanında adaylarda KPSS şartı aranmadığı bildirildi. 

İBB EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIM İLANI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir