Personel Alımı

İBB KPSS’siz en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacağını duyurdu! Başvuru şartları belli oldu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kariyer sayfasında yayınlanan personel ilanında işe alınanların İstanbul Anadolu Yakası’nda görev yapacağı belirtildi. Birçok farklı alanda personel alım ilanı açan İBB, adaylardan iş ilanlarına başvuru yapacak olanlardan esnek çalışma şartlarına uyum sağlamasını, hijyen sertifikasına sahip olmasını, ekip çalışmasına uygun olmasını bekliyor. Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yayınladığı ilanlarda Gıda Mühendisi, Aşçı, Aşçıbaşı, Aşçı Yardımcısı ve Bulaşıkçı alacağını belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfasında yayınladığı personel alım ilanlarında Gıda Mühendisi adaylarının en az ilgili bölümün lisans bölümünden, Aşçı ve Aşçıbaşı adaylarının en az liseden, Aşçı Yardımcısı ve Bulaşıkçı adaylarının ise en az ilköğretimden mezun olmasını istiyor.


İBB Başvuru Şartlarını Açıkladı

Gıda Mühendisi personel alımı şartları duyuruldu!

İBB, Gıda Mühendisi personeli alımı için Gıda Mühendisliği Bölümü mezuniyet belgesi isterken Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olmasını ve yemek üretim tesislerinde tecrübesi olmasını bekleniyor.

İBB GIDA MÜHENDİSİ PERSONEL ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Aşçı ve Aşçıbaşı personel alımında istenen belgeler ise şu şekilde belirtildi:

İBB, Aşçılık Ustalık Belgesi’ne sahip, tercihen catering deneyimli personel alımı yapacağını personel alım duyurusunda belirtti.

İBB AŞÇI PERSONEL ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İBB AŞÇIBAŞI PERSONEL ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Aşçı Yardımcısı personel alımı için aranan belgeler yayınlandı.

Adayların İBB’de Aşçı Yardımcısı personeli olabilmek için Aşçı Kalfalık Belgesi’ne sahip olması ve ekip çalışmasına yatkın olması gerekiyor.

İBB AŞÇI YARDIMCISI PERSONEL ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bulaşık personeli için şartlar belli oldu.

Yemekhanede bulaşık yıkama tecrübesi olan ve ekip çalışmasını sevenler bu iş ilanına başvuru yapabilecek.

İBB BULAŞIKÇI PERSONEL ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Son gün 6 Aralık!

İşsizlik rakamlarının tavan yaptığı şu günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yarattığı istihdam alanlarına başvurmak için son iki gün! 6 Aralık’ta sona erecek iş ilanlarının hepsine aşağıda verdiğimiz linkten kolayca ulaşabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz. Yeni duyuralacak iş ilanlarını kaçırmamak için bildirimlere izin vermeyi unutmayın.

İBB ONLİNE İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir