Personel Alımı

Kamu Personeli Alımı İçin Bir İlan Daha: Tokat İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor! Tokat’ta Yaşayan Herkesi İlgilendiriyor; Şartlar…

Kamu personel alım ilanlarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün yeni bir ilan daha yayınlamış olan Tokat İl Özel İdaresi, 20 ila 55 yaş şartına uygun olan kamu personellerini istihdam etmeye hazırlanıyor. Tokat İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için şartlar ve başvuru tarihleri gibi detaylar da yayınlanan ilan ile birlikte ortaya çıkmış bulunuyor.

Personel alımlarına bir yeni ilan daha ekleyen Tokat İl Özel İdaresi, mevsimlik işçi almaya hazırlanıyor. Şartları taşıyan adayları doğrudan istihdam edecek olan Tokat İl Özel İdaresi, herhangi bir sınav puanı şartı da aramıyor. Bu hafta itibariyle adayların başvurularını kabul etmeye başlamış olan Tokat İl Özel İdaresi’nin ilanına başvurular sadece 4 gün boyunca sürüyor.

Tokat İl Özel İdaresi Personel Alım İlanına Başvurular Sadece 4 Gün Yapılabiliyor

 

Mevsimlik işçi alımı için harekete geçmiş olan Tokat İl Özel İdaresi, kamu personeli olarak istihdam etmek üzere 20 yaşından 55 yaşına kadar personel arayışı içerisine giriyor. İlana özel şartları da belirlemiş olan Tokat İl Özel İdaresi, başvuruları şahsen kabul ediyor. Başvuru adresini de ilana eklemiş olan Tokat İl Özel İdaresi, Karşıyaka Mahallesi Orhangazi Caddesi 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı’nda bulunan binasına başvuruları alıyor. Başvuru için bir de telefon numarası vermiş olan Tokat İl Özel İdaresi, sorusu olan adayların sorularını 0356 228 90 30 numaralı telefon ve 1144 dahili hat üzerinden sormasını bekliyor. Başvuru için tarih de belirleyen Tokat İl Özel İdaresi, 20 Haziran 2022 tarihi ile 24 Haziran 2022 tarihi arasında başvuruları kabul ediyor.

Tokat İl Özel İdaresi Personel Alım Şartları

Personel alımlarında kamu personel alım şartlarını koruyan Tokat İl Özel İdaresi, adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasını, kamu haklarından men edilmemesini, SGK’dan maaş almıyor olmasını istiyor. Ayrıca pozisyona özel olarak Tokat ilinin Turhal ilçesinde ikamet eden adayları istihdam edecek olan Tokat İl Özel İdaresi, aynı zamanda ağır ve tehlikeli işte çalışabilecek sağlık koşullarına sahip 20 ila 55 yaş aralığında adayların başvurularını bekliyor. Beden işçisi alımı yapan Tokat İl Özel İdaresi, adayların başvuru esnasında başvuru dilekçesine ek olarak T.C. kimlik fotokopisini, sağlık kurulu raporunu, adli sicil kaydı ile ikametgah belgesini de istiyor.

İlgili Makaleler