Personel Alımı

İki Şehir İçin 60 KPSS İle Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım Memuru Alım İlanı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren ve KPSS puan sıralaması esasına göre personel alımı yapan Sosyal Yardımlaşma ve Danyanışma Vakıflarının memur personel alım ilanlarını sizlere belirli aralıklarla aktarıyoruz.

Bu haberimizde iki ilde bulunan vakıflar tarafından yayımlanan memur alım ilanlarını haberimizde derledik. 

SAMSUN AYVACIK SYDV MEMUR ALIM İLANI

Samsun Ayvacık SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro Büro Görevlisi.

Vakıf ilana ilişkin yapmış olduğu açıklamasında 1 adet Erkek Büro Görevlisi alımı olacağını duyurdu. İlana başvuruda bulunmak isteyecek adaylardan talep edilen eğitim, KPSS, ikamet ve diğer özel şartlar şu şekilde;

Başvuru Koşulları,

* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

* Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

* 8 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.

* Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

* Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak

* KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

* Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

* En az B sınıfı ehliyet sahibi ve arazi koşullarında fiili olarak araç kullanabilmek

* İlan tarihinden en az bir ay önce Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek.

HAKKARİ DERECİK SYDV PERSONEL ALIM İLANI

Hakkari Derecik SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında iki kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlanda alımların Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru pozisyonlarına alım olacağı bildirildi. İlana başvuru şartları şu şekilde;

İki Kadro İçin Geçerli Öğrenim Şartı;

Kamu Yönetimi Bölümü, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Ekonometri Bölümü, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Rehberlik ve psikolojik Danışmanlık Bölümü, Psikoloji Bölümü, Sosyoloji Bölümü, Felsefe Bölümü, Tarih Bölümü, Sanat Tarihi Bölümü, Sosyal Bilgiler Bölümü, Coğrafya Bölümü, Türkçe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü, Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü, Kürt Dili ve Edebiyatı Bölümü, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bölümü, İlahiyat Bölümü, Zihinsel Engelliler Bölümü ve Bilgisayar Bölümü programlarının herhangi birinden mezun olmak(İlgili bölümlere ilişkin; bölüm, öğretmenlik ve fakülte farkı aranmamaktadır).

Diğer Koşullar

Yukarıda yer alan başvuru şartlarının yanında adayların ayrıca Bilgisayar eğitimi almış olmak ve bilgisayarın temel programlarını(Word, Excel, Power Point, Muhasebe vb. programları) iyi düzeyde kullanabilmesi ve ilgisayar eğitimini aldığını sertifika veya transkiript belgesi ile belgelendirmesi isteniyor. Adaylardan B sınıfı ehliyet, ikamet şartı talep ediliyor. 

İLANLARA AİLE BAKANLIĞI’NIN SİTESİNDEN BAŞVURU YAPIN

Söz konusu alım ilanları için Aile Bakanlığı üzerindene elektronik başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden Aile Bakanlığı’nın sistemine üye olup, ilanları inceleyebilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir