Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü KPSS’siz Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanlarında Ankara İl Müdürlüğü İkmal Şube Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere işçi alım ilanı yayımlandı. 

KPSS’SİZ KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANI

İŞKUR aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanında 3 farklı pozisyondan personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre kurum bu dört farklı pozisyon için toplam 45 personel istihdamı sağlayacak. 

Yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre  Ankara İl Müdürlüğü İkmal Şube Müdürlüğü; Temizlik Görevlisi, Erkek Berberi/Erkek Kuaförü, Otomotiv Mekanikçisi pozisyonlarına personel alımı yapacak. İlanda ayrıca engelli personel alımı olacağı da duyuruldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını sizlere aşağıda madde madde açıklıyoruz. 

Türk vatandaşı olma, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak veya muaf olmak), İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik,yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Engelliler için gerekli sağlık kurulu raporu almış olmak, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURULAR SÜRECİ VE ŞEKLİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 22 Nisan tarihine kadar yapacaklar. Başvurular İŞKUR İl Müdürlüklerinden, Hizmet Merkezlerinden, Hizmet Noktalarından veya İŞKUR’un web sayfası üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlana ulaşmak için;

İŞKUR İş İlanları Sayfasında yer alan İş Yeri Unvanı yazan yere, ANKARA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İKMAL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ yazıp Ara butonuna basın. 

İlan detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir