Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü, Öğretmenevi ve VGM Gibi Kurumlar Memur ve İşçi Alım İlanı Yayımladılar

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları yenilendi. Bu kapsamda yeni kurumlar yayımladıkları alım ilanları ile çok sayıda personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Kamu İlanları olarak bizlerde İŞKUR aracılığıyla adaylara duyurulan bu personel alım ilanlarını sizler için derledik. 

* Memur yada işçi alımı yapacağını ilan eden kamu kurumları

* İlanlarda yer alan memur ve işçi kadro ve kontenjan bilgileri 

* İlanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

Kadrolarında personel açığı bulunan ve bunun için Türkiye İş Kurumu üzerinden ilana çıkan kamu kurumlarının listesi şu şekilde,

Tutak Öğretmenevi Ve A.S.O. Müdürlüğü, Recep Tayyip Erdoğan Üniv.İdari Ve Mali İşl. Daire Başk. Vakıflar Genel Müdürlüğü, Sarıgöl Belediye Başkanlığı, Yenipazar Belediye Başkanlığı, Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Dörtdivan Belediye Başkanlığı, Kumçatı Belediyesi, Mudanya Öğretmen Evive Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Bu kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadrolarda hem normal vatandaşlar, hem engelli vatandaşlar hemde terörle mücadelede yaralanan vatandaşlar için alım ilanları yer alıyor. 

Bu kapsamda ilan metinlerinde yer alan açık kadrolar şunlar,

Büro İşçisi, Temizlik Görevlisi, Garson (Servis Elemanı), Kepçe Operatörü, Şoför-Yük Taşıma, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri, Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Beden İşçisi (Genel)

İŞKUR KAMU GRUBU PERSONEL ALIMI KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu personeli alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce aşağıda yer alan koşullara dikkat etmeliler. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Kadrolar için belirlenen öğrenim şartınına haiz olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR İŞKUR ARACILIĞIYLA YAPILACAK

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar aşağıda belittiğimiz yönergeleri uygulayarak ilanlara ulaşabilirler. 

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ (Açılan Sayfada İş Yeri Türün Kamu işaretleyin ve Ara butonuna basın)

Kamu Personeli Alımı için yayımlanan ilanlar için bizleri takip edin.

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir