Personel Alımı

İl Emniyet, Onarım Destek Komutanlığı ve İl Tarım Gibi Kurumlar Personel Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımları yapılıyor. DPB, İŞKUR ve diğer platformlar üzerinden yayımlanan bu alımlarda hem memur kadroları hemde işçi kadroları için ilanlar bulunuyor. 

Bu ilanların bir bölümüde İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanı sayfası üzerinden duyuruluyor.

İŞKUR Kamu Grubu memur ve kamu işçisi alım ilanları ise bakanlıklar, bakanlıkları il müdürlükleri, TSK birimleri ve belediye başkanlıklar tarafından ilan ediliyor. 

MEMUR VEYA İŞÇİ ALIMI YAPACAK KAMU KURUMLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile KPSS puan sıralaması ile memur, KPSS şartsız kamu işçisi alımı yapacağını duyuran kamu kurumları şunlar.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, 51’inci Bakım Fabrika Müdürlüğü, 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, Koru Belediye Başkanlığı, Bayramiç Öğretmenevi Ve ASO Müdürlüğü, Düziçi Belediye Başkanlığı, Gökçesu Belediye Başkanlığı, Mucur Belediye Başkanlığı, Horasan Belediye Başkanlığı, Çanakkale İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, Mersin Onarım Destek Komutanlığı, TÜBİTAK -Ulusal Metroloji Enstitüsü, Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü, Devrek Belediye Başkanlığı.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan kamu kurumları ya memur yada işçi pozisyonları için ilanlar yayımladı. Çeşitli meslek grupları adına yayımlanan bu alım ilanlarında yer alan kadroları sizlere aşağıda aktardık.

İlan edilen bu kadrolarda ayrıca engelli vatandaşlar içinde açık kadrolar bulunuyor.

Açık Pozisyonlar

Fotoğrafçı, Büro Memuru (Genel), Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Aşçı, Bilgisayar İşletmeni (Operatörü), Temizlik Görevlisi, Muhasebeci, Garson (Servis Elemanı), Beden İşçisi (Genel), Elektrikçi (Genel), Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Büro İşçisi, Bahçıvan, Duvarcı, Şoför (Yolcu Taşıma), Greyder Operatörü, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü, Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Şoför-Yük Taşıma, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı)

ADAYLAR NELERE DİKKAT ETMELİ?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce her kurum ve kadro için ortak olan genel koşulları sağlamalılar. Bunun yanında ise asıl belirleyici olan özel koşulların sağlanması. Bu koşullar öğrenim, memur kadroları için KPSS, bazı kurumlar için belirli bir yaş aralığında olma, Şoför ve benzeri pozisyonlar için deneyim şartlarından oluşuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvurularınızı elektronik olarak yapabilirsiniz. Başvurular İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecek. 

İlanları İŞKUR’da Görüntüleme

1-) Öncelikle İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasını açın (Bağlantı haberin altında mevcut)

2-) Bu sayfada, aşağıda resimde gösterdiğimiz İşyeri Türü alanını bulun. 

3-) Burada Kamu seçeneğini işaretleyin ve Ara Butonuna basın.

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir