Personel Alımı

İl Emniyet, SGK, Tarım ve Milli Eğitim Müdürlüklerine KPSS’siz İşçi KPSS ile Memur Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen Kamu Grubu personel alım ilanları. 

50 ve 60 KPSS puanıyla memur personel ile KPSS şartsız kamu işçisi alım duyurularının bulunduğu bu ilanlardan sizleri haberdar ediyoruz. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

Memur personel ve kamu işçisi için ilan yayımlayan ve başvuru süreci devam eden o kurumlar;

Aksaray İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Eti Maden İşletmeleri, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Tülomsaş A.Ş. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sosyal Güvenlik İzmir İl Müdürlüğü, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstanbul Bakım Onarım, Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, Kültür Ve Turizm Bakanlığı

AÇIK KADROLAR

İlan metninde çok sayıda meslek grubunda memur kadroları ve işçi pozisyonları bulunuyor. Grup grup bu personel alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

İlk Grup Kadrolar

Büro Memuru (Genel), Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı, İdari Büro Görevlisi, Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Proses İşçisi, Büro İşçisi, Garson (Servis Elemanı), Aşçı Yardımcısı, Makine Teknolojisi Teknisyeni, Hizmetli (Kamu Kuruluşları), Bahçıvan, Aşçı Yardımcısı, Haberleşme Sistemleri Teknisyeni / Telekomünikasyon Teknisyeni.

İkinci Grup Kadrolar

Şoför (Yolcu Taşıma), Diğer Fotoğrafçılar Ve Kameramanlar, Beden İşçisi (Temizlik), Elektrikçi (Genel), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Mobilya İskeleti ve Döşeme/Mobilya Döşeme Teknisyeni, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Grafik Teknisyeni, Hastane Hizmetlisi, Erkek Berberi/Erkek Kuaförü, Bilgisayar Programcısı,

Üçüncü Grup Kadrolar

Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, İnşaat Mühendisi, Aşçı, Temel İmalat (Talaşlı) ve Montaj Elemanı, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım Teknisyeni / Elektromekanik Taşıyıcılar Teknisyeni, Kaynak Teknisyeni, Bahçıvan(Peyzaj Bahçıvanı)

BAŞVURU ŞARTLARI

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların bildikleri üzere her duyuruda adaylardan belirli bazı koşullara haiz olmaları talep edilir.

Bu başvuru koşulları ilanı yayımlayan kamu kurumunun kendi belirlediği özelliklere ve ilan metninde yer alan açık pozisyonun mesleki gerekliliklerine göre belirlenir. Değişken olan başvuru koşulları genel ifadelerle şu şekilde aktarılır. 

Memur yada kamu işçisi olmak isteyen adayların sağlamaları gereken öncelikli koşullar T.C. vatandaşı olmaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları ve kurumların belirlediği yaş aralığında bulunmaları, medeni haklarını kullanma ehliyetlerine sahip olmaları.

Öncelikli koşullara ek olarak adayların sağlamaları gereken diğer koşullar şunlar; lise, önlisans veya lisans mezunu olma koşullarından hangisi talep ediliyorsa o şartın sağlanması, deneyim şartı varsa belirtilen sürede deneyime sahip olunması, KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan alımlarda puan şartını sağlamak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alımlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan kurumların belirledikleri şekilde yapacaklar. Burada adaylar ya İŞKUR üzerinden yada ilanı yayımlayan kuruma şahsen başvuruda bulunacaklar. 

İlanlara ulaşmak için izleyeceğiniz yol şu şekilde; Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada yer işyeri türü adlı bölümü kamu olarak işaretleyin. Başka bir alanı doldurmadan veya değiştirmeden ara butonuna basın. 

İlan arama sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir