Personel Alımı

İl Emniyet, SGK ve Milli Eğitim Müdürlüklerine KPSS’li, KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan duyurularda çok sayıda kamu grubu için personel alımları yapılacağı duyuruldu. Bu ilanlarda yer alan detaylara göre bu kurumlar hem KPSS puan sıralaması esasına göre hemde KPSS şartı olmadan alımlar yapacaklar. 

Söz konusu bu kamu personeli alımı ilanlarında memur kadrolarının yanı sıra kamu işçisi kadroları da bulunyor. Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde başvuru süreci devam etmekte olan bu ilanları derledik. 

İşte İŞKUR personel alım ilanları ve detayları;

KAMU GRUBU PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR kamu grubu personel alım ilanları bakanlıklar, bakanlıkların alt birimleri, mahalli kurumlar, diğer kurumlara bağlı faaliyet gösteren küçük birimler tarafından yayımlanıyor. 

Kamu grubu personel alım ilanlarında hem memur pozisyonları hemde işçi kadroları yer alırken ilanlarda her öğrenim seviyesi için duyurular bulunuyor.

Bu çerçevede ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için yayımlanan o ilanlar.

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanlarında yer alan ilanlar aşağıda siz okuyucularımıza aktardığımız listede ki kurumlar tarafından duyuruldu. 

Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, MSB Akaryakıt İkmal Ve NATO Pol. Tes. İşl. Ant Başkanlığı(Kamu Grubu), 2’nci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı, Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çat Belediye Başkanlığı, Öğretmen Evi Müdürlüğü, Keçikalesi Belediye Başkanlığı, Van Öğretmen Evı Müdürlüğü, Merzifon Belediye Başkanlığı, Bereketli Belediye Başkanlığı Eldivan Köylere Hizmet Götürme Birliği, Hasanşeyh Belediye Başkanlığı, Erdek Belediye Başkanlığı.

İLANLARDA YER ALAN AÇIK KADROLAR

Söz konusu kamu kurumlarının ilanlarında yer alan açık kadrolar ve meslek grupları.

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), İş Makineleri Operatörü, Gemi Makineleri İşletme Mühendisi, Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)), Güvenlik Görevlisi (Silahlı), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Mekanik Bakım Ve Onarımcısı (Motorlu Taşıtlar Hariç), Su Arıza İşçisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri, Temizlik işçisi (el ile – cadde, sokak, park vb.), Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, Elektrikçi (Genel), Asfalt Plenti Operatörü İnşaat Ustası, Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu Grubu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan koşulları sağlamak zorundalar. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, Bu şartların dışında yer alan koşulları ise Kamu ilanları olarak sizlere aktarıyoruz; kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden kurumlara bildirecekler. İlanlara başvurular elektronik yöntemlerle yapılacak olup adaylar ilan metinlerinde yer alan tüm özel şartları sağlamak zorundalar. 

İlanlara Ulaşmak İçin

Bağlantıya tıklayın, açılan sayfada İşyeri Türü adlı bölümü bulun ve Ara butonuna basın.

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir