Personel Alımı

İŞKUR KPSS Şartı Olmadan Danışman Alımı İçin İlan Yayımladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan ve bir proje kapsamında olacak alım ilanı KPSS şartı olmadan gerçekleştirilecek. 

İŞKUR tarafından yayımlanan bu personel alım ilanı ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler şu şekilde.

İŞKUR DANIŞMAN ALIMI İÇİN İLAN YAYIMLADI

İŞKUR tarafından ilan edilen personel alım duyurusunda, alımların “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi” çerçevesinde olacağı bilgisi verildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Dünya Bankası işbirliği ile yürütülen bu projeye alım yapılacak personel kadrosu ise Danışman olarak duyuruldu.

Alımlar belirli şehirlerde olacak ve İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı  kordinesinde gerçekleşecek. 

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa.

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları da ilan metninde yer aldı. 

Bu kapsamda kurumun Danışman kadrosu için belirlediği başvuru şartları şunlar:

* Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak,

* En az 2 yıl Uluslararası kurumlar tarafından fonlanmış projelerde Kamu, sivil toplum örgütleri ve/ veya Özel Sektörde satın alma ve sözleşme yönetimi tecrübesi olmak,

* Koordinasyon, raporlama, proje faaliyetlerinin takip edilmesi ve yürütülmesi ile ilgili tecrübe sahibi olmak, 

* Türkiye’de uygulanan Kamu ihale/satın alma kural ve esasları konusunda temel bilgiye sahibi olmak,

* Türkçeyi sözlü ve yazılı olarak akıcı kullanabilmek,

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİ

Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi kapsamında istihdam edilecek Danışman alımları için başvuru işlemleri; ilanın yayımlandığı tarih olan 25 Haziran tarihinden itibaren yapılabilecek. 9 Temmuz tarihine kadar yapılacak olan başvurular iki şekilde yapılabilecek. Adaylar kendilerine ait özgçemişlerini ister e-posta ile isterlerse de kurumun ilgili adresine ulaştırarak yapabilecekler. 

Başvuru İşlemlerinin Yapılacağı Adresler: elektronik başvuru için: proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr adresine mail atılacak. Elden teslim etmek suretiyle yapılacak başvurular ise ŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı: Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye adresine yapılacak. 

İlana dair detaylar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir