Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi 131 Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında 3 farklı kadrodan toplam 131 personel alımı yapılacak. Kurum tarafından duyurulan ve ilan metinde yer alan kadro bilgileri şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına göre kurum Hemşire, Sosyal Çalışmacı ve Çocuk Gelişimcisi alımı yapacak. Bu üç kadro için belirlenen öğrenim koşulları şöyle,

29 Hemşire Alımı: Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Olmak. 2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 55 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

100 Hemşire Alımı: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak. 2018 KPSS P94 Puan Türünden 50 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

1 Sosyal Çalışmacı Alımı: Sosyal Hizmetler Bölümü Lisans Mezunu Olmak. 2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

1 Çocuk Gelişimcisi Alımı: Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans Mezunu Olmak. 2018 KPSS B Grubu P3 Puan Türünden 70 ve Üzeri Puan Almış Olmak.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen 3 pozisyona başvuruda bulunacak adayların öğrenim ve KPSS şartlarını sizlere yukarıda aktardık. İlanlarda yer alan genel koşullar ise şöyle,

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak. Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.

BAŞVURULAR İÇİN 23 OCAK SON GÜN

İlan için belirlenen başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 23 Ocak tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak. Posta yoluyla yapılan başvurular geçerli sayılmayacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli Alımı ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.