Personel Alımı

İzmir Belediye Birimine KPSS’siz 15 Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

İzmir Seferihisar Belediyesi İŞKUR Kurum Dışı Personel alım ilanları sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. 

Yayımladığı duyurusunda personel alımı yapacağını ilan eden belediye birimi alımların KPSS’siz ve öğrenim durumuna göre olacağını açıkladı. 

BÜRO MEMURU ALIM İLANI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında, alımların tek bir kadrodan olacağı duyuruldu. Daimi statü ile yayımlanan memur alımları Büro Memuru kadrosuna olacak.

Kurum tarafından yayımlanan ilanda yer alan öğrenim şartlarına göre Büro Memuru alımı için en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce kurum tarafından ilan edilen Kamuilanlari.com olarak aşağıda aktardığımız şartların sağlanmasını istiyor. 

İşte belediye memuru alımı için yayımlanan başvuru şartları;

Türkite Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, en az lise mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvurular 28 Ağustos tarihine kadar yapılabilecek. Başvuru işlemleri adayların kurum birimlerine ilgil evrakları teslim edilmesi ile tamamlanacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir