Personel Alımı

İzmir Demokrasi Üniversitesi 4 adet Araştırma Görevlisi alımı yapacak!

İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bugün yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre İzmir Demokrasi Üniversitesi, 25 Aralık 2019 ile 08 Ocak 2020 tarihleri arasında 4 adet Araştırma Görevlisi alımı yapacak!

İzmir Demokrasi Üniversitesi  tarafından resmi gazetede yayınlanan ilanı şöyle;

Üniversitemizin aşağıda belirtilen kadrolarına 2547 sayılı Kanun’un 50/d ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına ilişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri uyarınca “Araştırma Görevlisi” alınacaktır. Başvurular belirtilen adrese şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. 

İSTENEN BELGELER:
1- Dilekçe
2- Özgeçmiş
3- Fotoğraf (3 adet son 6 ay içinde çekilmiş olmalı)
4- Nüfus cüzdanı fotokopisi
5- Onaylı diploma fotokopisi
6- ALES belgesi (Sayısal Puan Türü)
7- Yabancı dil belgesi
8- Transkript
9- Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu gösterir belge Süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli dosyalar dikkate alınmayacaktır. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar kurumumuza ulaşması gerekmektedir. Adayları ilgilendiren başvuru ve atama süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Üniversitemizin web sayfasından (www.idu.edu.tr) yapılacak olup adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Resmi ilanı görüntülemek ve hangi birimlere araştırma görevlisi alımı yapılacağını öğrenmek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir