Personel Alımı

Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvuruları İçin Süreç Başladı

Senir Belediyesi, DPB aracılığıyla bir ilan yayımlayan ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. Isparta İli Keçiborlu İlçesi Senir Belediye Başkanlığı bünyesine yapılacak olam personel alımları ile ilgili olarak tüm bilinmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İTFAİYE VE ZABITA ERİ ALIM İLANI

Senir Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların dikkat etmesi gereken hususlar şu şekilde,

Belediye her iki kadro için birer personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre en az 60 KPSS puanına sahip olan adayların başvurularını kabul edilecek. İlan için belirlenen öğrenim şartına dair şartlar;

Seniz Belediyesi İtfaiye Eri alım ilanı için adayların en az lisans düzeyinde mezun olmalarını ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmalarını talep ediyor. Zabıta Memuru alım ilanı içinde belediye lisans mezunu ve B sınıfı ehliyet şartı istiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İtfaiye Eri ile Zabıta Memuru alım ilanına başvuru yapacak adayların Senir Belediyesinin belirlediği başvuru koşullarını sağlamalarını istiyor. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. İtfaiye eri kadrolarına atanacaklar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 19 Mart tarihine kadar yapacaklar. Adaylar başvurularını ilan metinlerinde yer alan başvuru evrakları ile birlikte ilgili kuruma şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir