Personel Alımı

Kadın/Erkek Sosyal Yardım İnceleme Memuru Alım Duyurusu

Diyarbakır Çermik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı için bir ilan yayımladı. 

Tek bir kadro için hem kadın hemde erkek personel alımı yapacağını ilan eden kurum alımların KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağını belirtti. 

SYDV MEMUR ALIM İLANI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf tarafından yayımlanan memur alım ilanında toplam 3 personel alımı yapılacağı açıklandı. 

İlan ile 2 erkek ve bir kadın personel alımı yapılacağı belirtildi. Alımlar tek bir kadrodan olacak ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Memuru pozisyonuna yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Diyarbakır Çermik SYDV yayımladığı personel alım ilanında adayların sağlamaları gereken KPSS, Öğrenim, Deneyim ve Mesleki Şartları bir bir açıkladı. 

İşte o koşullar; 

Öğrenim Şartı: Üniversitelerin 4 yıllık, İİBF, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden birinden mezun olmak.

Mesleki Şartlar: 3 aday için de bilgisayar sertifikasına sahip olmak, en az word, excel, powerpoint bilgisi için uygulama yaptırılacaktır. Erkekler adaylar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak. Aktif araç kullanıp kullanamadığı ile ilgili uygulama yaptırılacaktır. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. 

KPSS Şartı: Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunmak isteyecek kadın ve erkek adaylar 18 Ekim tarihine kadar başvurularını yapacaklar. Başvurular için vakfın bulunduğu ilçe kaymakamlığının internet sitesi yada Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nün web sayfası ziyaret edilebilir. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir