Personel Alımı

Kamu İlanı Bekleyen Adaylar! 29 İl ve İlçe Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarınd oluşan personel açığını gidemeyi amaçlıyorlar. Bu çerçevede yayımlanan ilanların başında da belediye personeli alımları geliyor. 

Binlerce adayın yakından takip ettiği belediye memuru ve belediye işçisi alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak sizlere belirli zaman aralıklarıyla duyuruyoruz. 

Yeni hafta itibariyle güncellenen ve çok sayıda belediye başkanlığı tarafından ilan edilen alımlara dair tüm detayları haberimizde derledik. İşte belediye personeli alımları.

ÇOK SAYIDA BELEDİYE PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI İLAN ETTİ

Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanlarında en önemli hususlar alım yapacak belediyelerin bulunduğu il ve ilçeler. 

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi 29 farklı şehir için belediye personeli alınacak. Ayrıca burada dikkat edilmesi gereken bir diğer hususda bazı şehirler için birden fazla alım ilanının yayımlanması oldu. 

Özellikle ilçe belediye başkanlıkları tarafından ilan edilen alımlar ve şehirlerin listesi.

Alım Yapılacak Şehirler

Erzincan, Kocaeli, Bartın, Aksaray, Bursa, Aydın, Manisa, Tokat, Ordu, İzmir, Yalova, Edirne, Bitlis, Antalya, Afyonkarahisar, Çorum, Bilecik, Zonguldak, Çorum, Çanakkale, Çankırı, Şırnak, Muğla, Burdur, Siirt, Sivas, İstanbul, 

AÇIK KADROLAR, KONTENJAN DETAYLARI

Söz konusu personel alımları için yapmış olduğumuz açıklamamızda alımların KPSS şartı olmadan ilan edildiğini duyurmuştuk. Bu çerçevede öğrenim duyurumuna göre yapılan bu alımlar hem memur hemde işçi pozisyonlarına yapılıyor. 

Belediye Memuru alımı için başvuru yapacak adayların lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları isteniyor. 

Belediye İşçisi alımları ise en az okur yazar seviyesinden, ilköğretim mezunu ve lise mezunu düzeyden gerçekleştiriliyor. 

Kadro Bilgileri

İlanlarda yer alan bilgilere göre memur kadroları genellikle ofis içi personel kadrolarına yapılıyor. İşçi kadroları ise adayların mesleki özelliklerine teknik ve saha personelleri olarak ilan ediliyor. 

En Fazla Alım İlanı Bulunan Pozisyonlar

En fazla alım ilanı bulunan kadrolar arasında büro memuru ve büro işçisi pozisyonları bulunuyor. Bu kadroların dışında diğer açık kadrolar şu şekilde; eğitmen, öğretmen, güvenlik görevlisi, ofis memuru, yük taşıma şoförü, itfaiye aracı şoförü,  temizlik işçisi, iş makinesi operatörleri, ağır vasıta şoförleri, güvenlik amiri, şoför, beden işçisi, teknik personel, mühendis, halkla ilişkiler personelleri tekniker, teknisyen, usta eğitici, antrenör, idari işler personelleri,

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Belediye personeli alım ilanlarına başvurular şahsen ve evrak teslimi usulü ile yapılıyor. Ancak bazı belediyeler nadir de olsa mail olarak atılan cv üzerinden başvuru kabul ediyorlar. Bu çerçevede ilan metinleri çok dikkatli incelenmeli ve başvurular belediyenin talep ettiği sisteme göre yapılmalı. 

İlanlara ulaşmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi TIKLAYINIZ

Belediye Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir