Personel Alımı

Kamu Kurumları İçin 582 İş İlanı: Kadrolu İşçi ve Memur Alımı

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının bir kısmı da İŞKUR Kamu Grubu Personel alım sayfası üzerinden adaylara duyuruluyor. 

Bu sayfa üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında onlarca kamu kurumu ve kamu kurumlarının alt birimleri tarafından ilanlar yayımlanıyor. 

Bu çerçevede bu haberimizde hem memur ya da işçi alımı yapacağını ilan eden kamu kurumlarını hemde ilan metinlerinde yer alan açık kadroları sizlere aktaracağız. 

582 MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANI

Kamu Grubu Personel alım ilanlarını yayımlayan kurumların listesini aşağıda sizlere aktardık. 

Bu kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadroları ve ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını ayrıntıları aktarıyoruz. 

Alım Yapılacak Kadrolar

İlanın başında belirttiğimiz gibi halen başvuru süreci devam eden 582 personel alım ilanı bulunuyor. Bu alımlarda yer alan memur ve işçi kadroları şunlar;

Büro İşçisi, Güvenlik Görevlisi, Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Yetiştiricisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Kepçe Operatörü, Beden İşçisi (Genel), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Garson (Servis Elemanı), Diğer Teknisyen Ve Teknikerler, Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı), Temizlik Görevlisi, Madenci (Genel), Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Madenci (Genel), Su Arıza İşçisi.

ALIM YAPACAK OLAN KURUMLARI

Yukarıda yer alan memur ve işçi kadroları için ilan yayımlayan kurumların listesi,

Anayasa Mahkemesi(Kamu Grubu), Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Gökçesu Belediye Başkanlığı, Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği, Ayvacık Barajı Sulama Birliği, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü (Merkez), Karataş Sulama Birliği Başkanlığı, Yarseli Sulama Birliği, Balveren Belediye Başkanlığı, Şenyurt Belediye Başkanlığı.
BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan genel koşulların yanı sıra adayların alım yapılacak personel kadroları için belirlenen özel şartlarında sağlanması gerekiyor. 

Bu Şartlar;

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Bu şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve sonucunun olumlu olması şartları yer alıyor. 

İLAN METİNLERİNİ GÖRÜNTÜLEME

İlan metinlerini görüntülemek ve başvuru yapmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan resimde gösterdiğimiz yeri Kamu olarak seçip arattıklarında ilanların tamamına ulaşabilirler. 

Bu sayfaya ise resmin altında yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resimli Gösterim;


İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir