Personel Alımı

Kamuya, Belediyelere ve Özel Sektöre Güvenlik Amiri, Koruma Memuru ve Şoför Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza hem özel sektör firmaları hemde kamu kurumları tarafından belirli kadrolar için yayımlanan ilanları derledik. 

KAMU KURUMLARINA KORUMA MEMURU VE ŞOFÖR ALIMI

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından güvenlik personeli ve şoför alımı için ilanlar yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara dair detaylar şu şekilde,

KPSS Şartsız Koruma Memuru ve Şoför Alım İlanı

TÜBİTAK, DPB’de yayımladığı bir ilan ile koruma memuru ve şoför alımı yapacağını ilan etti. KPSS şartının olmadığı personel alım ilanında adaylardan öğrenim, deneyim ve yaş konularında bazı şartları sağlaması isteniyor.

Belediyelere Güvenlik ve Şoför Alım İlanı

Belediye Başkanlıkları tarafından yeni hafta başı itibariyle yayımlanan personel alım ilanlarında güvenlik görevlisi ve şoför alımı için ilanlar bulunuyor. Bu ilanlarda ayrıca işçi ve memur kadrolarına alımlar yapılacağı bildirildi. Belediye ilanlarına başvurular KPSS’siz yapılıyor.

Özel Sektör Güvenlik Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni hafta başı itibariyle yayımlanan güvenlik görevlisi, güvenlik amiri ve güvenlik müdürü alım ilanlarında 606 personel alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlar Türkiye geneli farklı şehirlerde yayımlandı. İşte o ilanlara dair kadro kontenjan bilgileri

Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 7

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 556

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 25

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 16

Güvenlik Müdürü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 2

BAŞVURU KOŞULLARI

Genel olarak bu kadrolar için belirlenen başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

Adayların öncelikle kurumlar tarafından talep edilen silahlı ya da silahsız güvenlik sertifikasına sahip olmaları gerekiyor. Bunun yanında adaylardan Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmaması ve kamu haklarından mahrum olmaması isteniyor. Ayrıca kurumların ve firmaların belirledikleri öğrenim şartları da sağlanmalı.

Bunun yanında diğer şartlar şunlar; Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak. İletişim becerisi gelişmiş olmak ve kendini ifade yeteneği bulunmak. Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.

İlanlar  ve Detayları İçin

KPSS’siz Koruma Memuru ve Şoför alımı için TIKLAYINIZ

Belediye Güvenlik, Şoför ve Memur alımı için TIKLAYINIZ

Özel Sektör Güvenlik alımları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir