Personel Alımı

Kamuya En Az 60 KPSS ile 8 Bin 281 Personel Alımı: Kütüphaneci, Polis, Memur

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan memur personel alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımız ile anlık olarak paylaşıyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kamu kurumunun yayımladığı ilanları derledik. İşte kamuya yapılacak olan o alımlar. 

KAMUYA PERSONEL ALIMLARI

Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde siz okuyucularımız için 3 devlet kurumunun KPSS puan sıralaması esasına göre yayımladığı alımları aktaryoruz. Bu kapsamda;

* Tarım ve Orman Bakanlığı

* Kültür ve Turizm Bakanlığı

* Emniyet Genel Müdürlüğü

Bu üç kamu kurumu tarafından yayımlanan toplamda 8 bin 281 memur personel polis alımlarının olacağı duyuru detaylarını sizlere aktarıyoruz.

4 BİN 996 PERSONEL ALIMI

Tarım ve Orman Bakanlığı yayımladığı bir duyuru ile 4 bin 996 personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında en az lise mezunu adaylar ile önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor. İlana dair detaylara göre kurum şu pozisyonlarda personel alımı yapacak. 

Orman Genel Müdürlüğü bünyesine 2 bin 700 Orman Muhafaza Memuru ve 1150 Orman Mühendisi. Bu kadroların dışında Ormana Bakanlığı ayrıca kurumun farklı illerde bulunan merkezlerinde görevlendirmek üzere çeşitli unvanlarda 1.146 mühendis, avukat biyolog, laborant, tekniker, büro personeli ve destek personeli alımı gerçekleştirecek. 

İlan Detayları için TIKLAYINIZ

2 BİN 500 PÖH POLİS ALIMI

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Polis Akademisi Başkanlığı 2 bin 500 kişilik bir alım ilanı yayımladı. En az lise mezunu ve 60 KPSS puan şartıyla yayımlanan ilan detayları şu şekilde.

Polis Akademisi Başkanlığı ilanında en az lise mezunu kadın adayların başvuru yapabileceği 500 Özel Harekat Polisi ile 200’ü kadın, 1800’ü erkek olmak üzere 2 bin Komiser Yardımcısı alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 

İlan Detayları için TIKLAYINIZ

785 KÜTÜPHANECİ VE MEMUR ALIMI

Kültür ve Turizm Bakanlığı bir ilan yayımlayarak memur alımı yapacağını duyurdu.Merakla beklenen alım ilanına adaylar 70 KPSS puanıyla ve öğrenim şartını sağlayarak başvuru yapabilirler. 

Bakanlık ilanında alım yapılacak kadroları şu şekilde açıkladı. 500 Kütüphaneci alımı, 25 Arkeolog Alımı, 25 Müze Araştırmacısı alımı, 50 Mühendis Alımı, 65 Mimar alımı, 50 Şehir Planlayıcısı alımı, 50 Tekniker alımı, 20 Mütercim Tercüman alımı. 

İlan Detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir