Personel Alımı

Kamuya En Az 60 KPSS ve KPSS’siz Personel Alımı: VHKİ, Büro ve Destek Memuru

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan memur personel alım ilanlarını siz okuyucularımızla paylaşşmaya devam ediyoruz. 

Hafta içerisinde yayımlanan 3 farklı kamu kurumunun personel alım ilanını hazırlamış olduğumuz içerikte sizlere tekrar hatırlatıyoruz. 

Devlet kurumlarında çalışmak isteyen adaylar için yayımlanan ve KPSS puan sıralaması esasına göre yada KPSS şartsız ilan edilen bu memur personel alım ilanlarına dair detaylar şöyle;

PERSONEL ALIMI YAPACAK OLAN KAMU KURUMLARI

Memur personel kadrolarına yapılacak olan alımların KPSS’siz yada KPSS puanıyla olacağını haberimizin başında bildirdik.

İlanlara göre KPSS puanıyla çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak olan ilk kurum Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi ile tek bir kadrodan personel alım ilanı yayımlayan Nükleer Düzenleme Kurumu oldu. 

KPSS puan şartı olmadan personel alımı yapacağını ilan eden kurum ise Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü oldu. 

60, 65 ve 70 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIMI

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Resmi Gazete aracılığıyla yayımladığı bir duyuru ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre personel alımı yapacak.

Personel alımları Büro Memuru ve Destek Memuru ile Diğer Teknik Hizmet Personeli, Mimar, Mühendis, Teknisyen, Programcı, Sistem Programcısı kadrolarına olacak. İlanda toplam 84 kişilik kadro bulunuyor. 

Ancak burada şöyle bir nokta var Büro memuru ve Destek Personeli alımı kadroları çok sayıda branşta yapılacak. 

VHKİ MEMUR ALIM İLANI

Nükleer Düzenleme Kurumu da yayımladığı bir duyuru ile KPSS puan sıralaması ve sınav usulü Veri Hazırlama ve İşletmeni alım yapacak. 

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların ilgili lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. İlanda ayrıca KPSS puan şartı bulunuyor. 

Kurum VHKİ memur kadrosu için adayların en az 80 puan almış olmaları istiyor. 

KPSS’SİZ MEMUR ALIM İLANLARI

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanı bir proje kapsamında yapılacak. 

Finlandiya-Estonya Konsorsiyumu ile ortaklaşa yürütülen bir proje kapsamında yapılacak olan personel alımları için İngilizce yayımlanan başvuru kılavuzunda alımların  iki kadrodan olacağı bildirildi. 

İlan metnine göre alımlar Proje Asistanı ve Dil Asistanı kadrolarına olacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Her ilanı ayrı ayrı incelemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

Adalet Bakanlığı CTE İlanı için TIKLAYINIZ

VHKİ Memur alım İlanı için TIKLAYINIZ

Büro ve Destek Memuru İlanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir