Personel Alımı

Kamuya En Az Lise Mezunu Kadrolu Güvenlik Görevlisi ve Destek Personeli Alımı Yapılacak

Konya Teknik Üniversitesi yayımladığı bir duyuru ile kadrolu personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversite tarafından yayımlanan duyuruda söz konusu personel alım ilanında sürecin nasıl işleyeceğine ilişkin bilgiler kamuoyu ile paylaşıldı. 

Kamu İlanları olarak bizlerde söz konusu bu ilana dair detayları aşağıda paylaşıyoruz. İşte konya Teknik Üniversitesi kadrolu personel alım ilanı detayları. 

KADROLU PERSONEL ALIMI

Konya Teknik Üniversitesi yayımladığı personel alım duyurusunda alımların 3 kadrodan olacağını duyurdu. Bu kadrolardan birisine sadece ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecek ve alımları işçi statüsünde olacak. 

Bu kadrosunun dışında üniversite, lise önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından 2 kadrodan personel alımı gerçekleştirilecek. 

Kadro Detayları

İlköğretim Mezunu Adaylar için yayımlanan ilanda alımların Temizlik Personeli kadrosuna olacağı bildirildi. 

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu adaylar için ilan edilen alımlarda üniversite Güvenlik Görevlisi ve Destek Personeli alımı yapacak. 

İLANA DAİR AÇIKLAMA

Konya Teknik Üniversitesi personel alımına dair yayımladığı duyurusunda adaylara başvuru ile ilgili şu açıklamalarda bulundu. 

”Talebimiz Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Açık Kamu İş İlanları bölümünde 16.09.2019 tarihinde ilan edilecek ve 5 gün ilanda kalacaktır. Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri veya internet (www.iskur.gov.tr) aracılığıyla yapacaktır.”

İlan İŞKUR’da yayımlandığı anda tekrar sizlerle buluşturacağız.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir