Personel Alımı

Kamuya Kadrolu İşçi Alımı: KPSS Şartsız ve En Az Lise Mezunu

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü, Resmi Gazete aracılığıyla yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti.

Kadrolu kamu işçisi kadrolarına yapılacak olan personel alımlarına başvuru işlemleri ise İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecek. Kadrolu kamu işçisi alımları için yayımlanan bu duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz. 

KADROLU KAMU İŞÇİSİ ALIM İLANI

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların belirli özel şartları altında yapılacağı bildirildi. 

Mesleki özelliklere göre yapılacak bu alımlar ile kurum bünyesine 14 Temizlik Görevlisi ve 8 Güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. 

Başvuru Koşulları

Söz konusu personel alım ilanı için Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü yayımladığı başvuru kılavuzundan adayların sağlamaları gereken tüm şartları açıkladı. 

Hem genel başvuru koşullarının hemde özel şartların yer aldığı kılavuzda şu koşullar yer aldı. 

Genel Koşullar;

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

Özel Koşullar; 

Üniversite tarafından yayımlanan ilan metninde yukarıda ki iki kadro için duyuran başvuru özel başvuru koşulları şunlar;

Temizlik Görevlisi Kadrosu: Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

Güvenlik Görevlisi Kadrosu: Lise ve dengi okul mezunu olmak, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak.

BAŞVURU SÜRECİ VE İŞLEMLERİ

Söz konusu alım ilanı için gerekli koşulları taşıyan ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 25 Eylül tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Başvurular İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir