Personel Alımı

Kamuya Karşılama Personeli, Makam Şoförü, Danışman ve Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Yeni gün itibariyle 5 farklı kurum personel alım ilanları yayımladılar. Belediye başkanlıkları, belediye başkanlıklarına bağlı alt birimler, kamu kurumlarına bağlı alt birimler tarafından yayımlanan ilanlarda çok sayıda pozisyon için alım yapılacağı duyuruldu.

Ayrıca bu alım ilanlarında ilköğretim mezunu olan adaylardan lisans mezunu olan adaylara kadar çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağı bildirildi.

Kamuilanlari.com olarak bu ilanlarda yer alan tüm ayrıntıları sizlere detayları ile aktarıyoruz. 

5 KURUMA PERSONEL ALIM İLANI

5 farklı kamu kurumu veya bu kurumlara bağlı birimler tarafından yayımlanan personel alım ilanları İzmir, Konya, Çanakkale, Erzurum ve Bursa için yayımlandı. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartının aranmadığı ilanlarda alımlar mesleki özellikler, öğrenim durumu ve yaş şartına göre yapılacak. Bazı alımlarda adaylardan ayrıca deneyim şartı da talep ediliyor. İlan metinlerinde yer alan bu açık kadrolar ve detayları şöyle; 

İzmir İçin İlan Edilen Alımlar

İzmir için yayımlanan personel alım ilanında alımların Vasıfsız İşçi, Gıda Mühendisi, Basın Danışmanı, Mimar, Turizm Danışmanı, Öğretmen (Çocuk Gelişimi) ve Büro Memuru kadrolarında olacak. 

Bursa İçin İlan Edilen Alımlar

Bursa için yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar; Karşılama ve Rehberlik, Hayvan Bakıcısı, Teknisyen.

Erzurum İçin İlan Edilen Alımlar

Erzurum ili için yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadrolar Büro Memuru (Bilgisayar Kullanımı), Şoför, İş Makineleri Operatörü, Kalıpçı, Şoför ve Beden İşçisi olarak açıklandı. 

Konya İçin İlan Edilen Alımlar

Konya’ya yapılacak personel alımları Makam Şoförü kadrosuna yapılacak.

Çanakkale İçin İlan Edilen Alımlar

Çanakkale şehrinde yapılacak personel alımları ise şu pozisyonlardan yapılacak. Elektronörofizyoloji Teknikeri ve Kimya Mühendisi

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken genel ve özel başvuru koşuları;

5 farklı kurum tarafından yayımlanan alımlara başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması tek koşul. Bu şarta ek olarak adayların kamu haklarından mahrum olmamak şartına da haiz olması gerekiyor. Bunun yanında kurumlar ve belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik şartını sağlamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer önemli şartlar.

BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAK?

5 farklı kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular şahsen yapılacak. İlan metinlerinde yer alan evrakların derlenmesi ve kuruma teslim edilmesi şeklinde yapılacak başvurular için birkaç günlük süreler verildi.

Bursa personel alım ilanı ilanı için TIKLAYINIZ

Konya personel alım ilanı ilanı için TIKLAYINIZ

Çanakkale personel alım ilanı ilanı için TIKLAYINIZ

Erzurum personel alım ilanı ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir personel alım ilanı ilanı için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir