Personel Alımı

Kamuya KPSS’li/ KPSS’siz Askeri Personel, Sözleşmeli Memur Alım İlanları

Devlet kurumları personel açığı bulunan birimlerine alım yapmak için Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kurumsal siteler üzerinden ilanlar yayımlıyorlar. 

Yeni hafta başı itibariyle başvuruda bulunabileceğiniz sözleşmeli kamu personeli alım ilanları ile askeri personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

Bu kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlarda, alım yapılacağı ilan edilen açık kadrolar, başvuru şartları ve ilanlara dair tüm ayrıntıları sizlerle buluşturuyoruz.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANLARI

Sözleşmeli personel alım ilanları KPSS puan sıralaması esasına göre ya da KPSS şartı olmadan yayımlanıyorlar. Bu personel alım ilanlarını yayımlayan devlet kurumları şunlar.

Pamukkale Üniversitesi, Orman ve Tarım Bakanlığı, Sivas Üniversitesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Dışişleri Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Türk Standartları Enstitüsü Başkanlığı ve Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi. 

Bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar sözleşmeli sağlık personeli, sözleşmeli bilişim personeli, sözleşmeli büro personeli gibi pozisyonlardan oluşuyor. 

ASKERİ PERSONEL ALIM İLANLARI

Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile askeri personel alımı yapacağını duyurdu. Muvazzaf Subay ihtiyacını karşılamak amacıyla ilan edilen alımlar, en az lise mezunu adaylar arasından ve KPSS şartsız olacak. 

Alımlarda dikkat çeken en önemli koşul ise yaş şartı oldu. Kurum ilanlara başvuru yapacak adayların 21 yaşından küçük olmasını istiyor. 

TÜM AYRINTILARA ULAŞIN

Yukarıda yer alan kamu kurumlarının sözleşmeli personel alım ilanları ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın askeri personel alım ilanına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilan metinlerini incelemelerinde fayda var. 

Sözleşmeli personel alım ilanları için TIKLAYINIZ

Askeri personel alımları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir