Personel Alımı

Kamuya KPSS Şartsız Sözleşmeli Personeli Alımı Yapılacağı İlan Edildi

KPSS şartsız sözleşmeli kamu personeli alımı için yeni ilan yayımlandı. 

Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli kamu personeli alım ilanında yer alan kadro kontenjan ve başvuru süreci bilgisi haberimizde.e 

KPSS’SİZ MEMUR ALIM İLANI

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanında Selçuk Üniversitesi Canlı Model kadrosu için personel istihdamı yapacağını duyurdu. 

Üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında bu kadro için 2 personel alımı yapılacak. Çeşitli özel şartlar ile yayımlanan ilanda yer alan o şartlar şunlar.

CANLI MODEL ALIMI 

Selçuk Üniversitesi tarafından canlı model kadrosu için belirlenen özel şartlar şu şekilde;

Türk Vatandaşı olmak, Lisans mezunu olmak, KPSS şartı aranmamaktadır, adaylar mülakat sonucuna göre belirlenecektir. Vücut bütünlüğüne sahip olmak. Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olması 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. İlana başvuru yapacak adaylar ayrıa ) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olması ve sonucunun olumlu olması talep ediliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunda KPSS’siz sözleşmeli personel alımı başvurularının başladığı ve 19 Eylül tarihine dair devam edeceği ilan edildi. Başvuru işlemleri Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası 1.kattadaki yazı işleri bürosuna istenilen belgeler ile birlikte şahsen tamamlanacak. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir