Personel Alımı

Kamuya KPSS’siz Büro Personeli, Düz Memur, İtfaiye Aracı Şoförü Alım İlanı Yayımlandı

TÜBİTAK, Resmi Gazete ile Devlet personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilanla normal vatandaşlar ile engelli ve terörle mücadelede yaralanan vatandaşlar arasından personel alımı yapacağını açıkladı. 

KPSS şartının yer almadığı personel alım ilanında adayların öğrenim durumlarına göre başvuruda bulunabileceği belirtildi. İlanlarda ayrıca alım yapılacak pozisyonun görevlendirileceği departmana göre özel koşullar da yer aldı. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kurum tarafından ilan edilen personel alım ilanında Büro Memuru, Düz Memur, Şoför ve Yönetici Asistanı kadroları yer aldı. 

Şoför Alım İlanı: Norman vatandaşlar için yayımlanan ilanda En az 2 yıl Sivil Savunma Personeli olarak çalışmış olmak, İtfaiye aracını kullanabilmek için E (Eski) / C (Yeni) Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak. şartları yer alıyor. İlana önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Büro Memuru Alım İlanı: Bilgi ve Belge Yönetimi Arşivcilik bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecekler. İlan için Organizasyon ve Planlama Becerisine sahip olmak, Standart Dosya Planı/ Dosyalama konularında bilgi sahibi olmak, Dijital arşivleme konusunda bilgi sahibi olmak şartları bulunuyor. İlana normal statüde ki adaylar başvuru yapabilecek. 

Düz Memur Alım İlanı: Bu kadroya TMY adaylar başvuru yapabilecek. Herhangi bir önlisans programından mezun olan adaylar bu ilan için başvuruda bulunabilecek. İlanda özel şart bulunmuyor.

Düz Memur Alım İlanı:  Bu kadroda engelli personeller için yayımlandı. İlana önlisans işletme, maliye, muhasebe, finans, finans ve muhasebe, muhasebe ve vergi, bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

Yönetici Asistanı Alım İlanı: İlan edilen bu pozisyona da engelli adaylar başvuru yapabilecek. İlanda yer alan öğrenim şartına göre alımlara herhangi bir önlisans programından mezun olmuş adaylar başvuru yapabilecek. 

DİĞER BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için belirlenen genel başvuru koşullarının yanı sıra adayların ayrıca aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. 

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

3) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

4) Ekip çalışmasına yatkın olmak.

5) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak

6) Kurum tarafından talep edilen yaş aralığında olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan edilen açık pozisyonlar için başvuru işlemleri başladı. Başvuru süreci içerisinde başvurularını kuruma bildirmesi gereken adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirecekler.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir