Personel Alımı

Kamuya KPSS’siz Noter Katibi, Yardımcı Zabıta Memuru 55 KPSS ile İtfaiye Eri Alınıyor

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan  personel alım ilanlarını siz okuyucularımız ile buluşturmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 kurum tarafından ilan edilen memur personel alım ilanlarını aktarıyoruz.

Bu ilanlarda yer alan tüm kadrolar ve KPSS ile diğer başvuıru koşullarını en ince detayına kadar paylaşıyoruz. İşte KPSS’li KPSS’siz personel alımı. 

KPSS’SİZ PERSONEL ALIM İLANLARI

KPSS şartı olmadan yayımlanan iki kurumun personel alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlar Konya’da yer alan Konya 8. Noterliği ile Sivas ili İmranlı Belediyesi tarafından yayımlandı. 

Öğrenim ve mesleki özelliklere göre yapılan bu alımlar ve detayları haberimizde. 

Noter Katibi Alımı

Konya 8. Noterliği Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı duyurusunda en az lise mezunu adaylar arasından Noter Katibi alımı yapacağını duyurdu.

İlan için talep edilen özel koşullar arasında adayların en az lise ve düzeyinden mezun olması, bilgisayar programlarını iyi derecede kullanması, F klavye kullanabilmesi, yaş şartının sağlanması: 28 Yaşından küçük olmak, şartları yer alıyor. 

Yardımcı Zabıta ve İtfaiye Personeli Alımı

KPSS şartsız yayımlanan bir diğer ilan Sivas İmranlı Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanı oldu. 

Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda 3 pozisyonda personel alımları yapacağını ilan etti. Söz konusu personel alım ilanında yer alan bilgilere göre alımlar, Yardımcı İtfaiye Personeli, Yardımcı Zabıta Personeli ve Büro Personeli kadrolarına yapılacak. 

Alımlar en az lise mezuu düzeyden gerçekleştirilecek. 

55 KPSS İLE MEMUR ALIMI

Yukarıda yer alan KPSS’siz personel alım ilanlarının yanında KPSS puan sıralaması esasına göre de personel alımları yapılacak. 

İlanlara göre bu alım Isparta İli Sütçüler Belediyesi tarafından yayımlandı. Kurum 55 KPSS puanı bulunan ve ilan edilen özel şartları sağlayan adaylar arasından İtfaiye Eri alımı yapacak. 

Belediye başkanlığı itfaiye eri başvurularının Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, şartına göre yapılacağını duyurdu. İlan için ayrıda ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi olmaları istendi. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN

Söz konusu personel alım ilanlarına dair detaylar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

KPSS’siz Noter Katibi Alımı için TIKLAYINIZ

KPSS’siz İtfaiye ve Zabıta Yardımcı Personel Alımı için TIKLAYINIZ

55 KPSS ile personel alımı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir