Personel Alımı

Kamuya KPSS’siz Personel Alımı: Arşiv Destek Personeli, Şoför, Güvenlik ve İşçi

Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Gazete üzerinden yayımlanan personel alım ilanında üniversitenin ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere bu alımların yapılacağı açıklandı. 

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana ilişkin kadro, kontenjan ve diğer detaylar şu şekilde;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi yayımladığı ilanında çeşitli kadrolarda toplam 18 personel alımı yapılacağı bildirildi. 

İlana göre kurum tarafından aranılan meslek grupları şunlar; 

Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, İnşaat Ustası, Bahçıvan, Fırıncı, Makine Teknisyeni, Makam Şoförü, Şoför, Isıtma ve Havalandırma Operatörü, Teknik Bakım Elemanı, Mobilyacı, Arşiv Destek Elemanı, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Öncelikle bu ilanlar için kurum her adayın sahip olması gerektiği özel şartların olduğunu açıkladı. Bunun dışında ise her kadro için geçerli olan özel koşullarda ilan metninde yer aldı. 

İşte Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi kamu işçisi alımı başvuru koşulları,

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden mezun olmak, terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

Özel Şartlar

İlanlarda yer alan özel şartların en önemli maddesi öğrenim şartının karşılanması. Bunun yanında adayların talep edilen yaş aralığında olmaları isteniyor. 

Bu çerçevede adayların 18 yaşından büyük olması ve kadroya göre en fazla 35, 40 veya 45 yaşından büyük olmamaları talep ediliyor. Ayrıca adayların mesleki özelliklerini de sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu başvuru koşullarına haiz adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar başvurularını İŞKUR İl Müdürlükleri yada hizmet birimleri ile internet üzerinden yapabilecekler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir