Personel Alımı

Kamuya KPSS’siz Proje Personeli Alımları için İlan Yayımlandı

TÜBİTAK hem Resmi Gazete’de hemde kendisine ait internet sitesinde yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

İlgili birimlerinde personel ihtiyacı olduğunu duyuran kurum alımların KPSS şartı olmadan öğrenim ve diğer mesleki şartlar ile yapılacağını bildirdi. Kamu İlanları olarak bizlerde;

* KPSS şartı olmadan ilan edilen personel alımlarının yapılacağı kadrolar

* Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartlarını

* İlana başvuruların hangi yöntemle nasıl yapılacağını tüm detayları ile sizlerle paylaşıyoruz. 

KPSS’SİZ KAMU PERSONELİ ALIM İLANI

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanları çeşitli branşlarda iki farklı kadroda yapılacak. Araştırma Görevlisi ve Teknisyen kadrolarına yapılacak personel alımlarında toplam 28 kişilik istihdam sağlanacak. 

İlana başvuruda bulunmak isteyecek adaylar için kadro kontenjan detayları şu şekilde;

Araştırmacı Kadrosu:

Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Araştırmacı Kadrosu:

Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Fizik, Matematik, Matematik-Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri veya Bilgisayar Bilimleri ve İstatistik bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Araştırmacı Kadrosu:

Fizik veya Fizik Mühendisliği, Astronomi ve Uzay Bilimleri, Uzay Bilimleri ve Teknolojileri, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği

Teknisyen Kadrosu

Makine, Makine, Resim ve Konstrüksiyon veya Mekatronik programlarından birini bitirmiş olmak

Teknisyen Kadrosu

Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Elektronik Teknolojisi programlarından birini bitirmiş olmak

İLAN İÇİN BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü yayımladığı duyuruda iki farklı kadroda yapılacak olan Proje Personeli alımları için genel başvuru şartlarını adaylara duyurmadı. Ancak daha önce kurum tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan o koşulları ana başlıkları aktarıyoruz. 

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak. Ekip çalışmasına yatkın olmak. İletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün olmak. Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak. MS Ofis Programlarını (word,excel, outlook vb) kullanabilmek. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TÜBİTAK UZAY tarafından yayımlanan personel alım ilanı başvuru kılavuzunda adayların başvurularını kurumun kendi internet sitesi üzerinden elektronik olacak yapacakları bildirildi. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir