Personel Alımı

Kamuya KPSS’siz Sürekli İşçi ve 60 ile 70 KPSS Puan Şartıyla Memur, Hizmetli Alınıyor

Bazı devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile KPSS puan sıralaması esasına göre memur ve hizmetli alımı yapacaklarını ilan ederken bazı kurumlar ise KPSS şartsız kamu işçisi alımı yapıyorlar. 

Bu çerçevede Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan edilen ve başvuru süreci devam eden bu alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İşte KPSS şartsız kamu işçisi ve KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı yapan kurumlar. 

KAMUYA KAMU PERSONELİ ALIMLARI

DPB üzerinden yayımladıkları ilanlar ile KPSS puan sıralaması esasına göre memur ve hizmetli alımı yapacağını duyuran iki kurum bulunuyor. Bu kurumlardan Adli Tıp Kurumu en az 70 KPSS puanına sahip adaylardan personel alımı yapacağını duyururken Sahil Güvenlik Komutanlığı ise 60 KPSS puanıyla personel alımı yapacağını açıkladı. 

KPSS şartı olmadan personel alımı yapacağını duyuran ise bir kurum bulunuyor. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu işçisi alım ilanı ise TCDD Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. 

KADRO BİLGİLERİ

Yukarıda yer alan kurumların yayımladığı ilanlarda yer alan açık kadrolar;

TCDD Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Alım İlanı,

40 Liman Vinç Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 86 Treb Tekil İşçisi.

Adli Tıp Kurumu Devlet Memuru Alım İlanı,

Kurum; 7 Makine Mühendisi, 2 Kimya Mühendisi, 13 Diğer Teknik Hizmet Personeli (Kimyager), 7 Hizmetli, 3 Şoför, 9 Biyolog, 8 Laborant, 4 Hemşire ve 18 Sağlık Teknikeri.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı,

Büro Personeli (Dava Takip), Büro Personeli (Mali Đşler), Tekniker (Elektrik Teknikeri), Tekniker (Bilgisayar Teknikeri), Tekniker (Harita Kadastro), Tekniker (Đnşaat), Tekniker (Video Montaj), Büro Personeli (Ambar), Büro Personel, Teknisyen (Bilgisayar/ Veri Bankası), Teknisyen (Elektrik), Teknisyen (Motor), Teknisyen (Elektronik), Teknisyen (Sıhhi Tesisat), Destek Personeli (Boyacı/ Badanacı), Destek Personeli (Hizmetli), Destek Personeli (Garson)

İLANLARA DAİR DETAYLAR

TCDD Genel Müdürlüğü, Adli Tıp Kurumu ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı adreslerinden ilanlara dair tüm ayrıntılara ulaşabilirler. 

TCDD Genel Müdürlüğü personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Adli Tıp Kurumu personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sahil Güvenlik Komutanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir