Personel Alımı

Kamuya Önlisans Mezunu KPSS’siz Kamu Personeli Alım İlanı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı, Resmi Gazete üzerinden bir ilan yayımladı. 

Kurum Ankara’da faaliyetlerine devam eden ve TÜBİTAK bünyesine bağlı olan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesine personel alımı olacağını adaylara duyurdu. 

İlan için adaylardan talep edilen tüm şartlar şu şekilde;

KPSS KAMU PERSONELİ ALIM İLANI

KPSS şartı olmadan yayımlanan kamu personeli alım ilanında Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Tekniker kadrosuna alım olacağını duyurdu. TÜBİTAK aşağıda yer alan bölümlerden mezun adaylar arasından 4 Tekniker alımı yapacak. 

TÜBİTAK Tekniker Pozisyonları: Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Endüstriyer Elektronik, Elektrik, Makine, Mekatronik, Kontrol Otomasyon Teknolojisi

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İlan edilen Tekniker kadroları için başvuruda bulunmak isteyecek adayların sağlamaları gereken başvuru şartları şunlar;

T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı yada bulaşıcı hastalığı bulunmamak, askerlik ile herhangi bir ilişiği olmamak, son başvuru tarihi itibariyle 29 yaşını bitirmemiş olmak, AutoCad, Solidworks, Catia programlarından en az birini bilmek ve ESD belgesine sahip olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü için gerçekleştirilecek olan Tekniker alımlarına başvurular 21 Ekim tarihine kadar devam edecek. Adaylar o tarihe kadar başvurularını kuruma bildirecekler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir