Personel Alımı

Kamuya Orman Muhafaza Memuru, Hizmetli ve VHKİ Alımı Yapılıyor

Devle kurumları kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları personel alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Bu alım ilanlarını yayımlayan devlet kurumlarını alım yapacakları kadroları sizlere aktarıyoruz. İşte DPB aracılığıyla adaylara duyurulan Kamu İlanları ve detayları,

ALIM YAPAN KURUMLAR VE KADROLAR

Yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar ve kurumları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

OGM tarafından yayımlanan alım ilanına göre alımlar, Artvin, Bartın, Bilecik, Bursa, Çankırı, Düzce, Eskişehir, Giresun, Kastamonu, Kırklareli, Kütahya, Muğla, Ordu, Sinop ve Sivas illerine Orman Muhafaza Memuru alımı yapılacak. İlanda Orman Mühendisi alımları içinde ilan bulunuyor. 

Adalet Bakanlığı yayımladığı ilanlarında KPSS puan sıralaması esasına göre, Stajyer Kontrolör, Güvenlik Görevlisi ve Aşçı alımı yapılacak ve toplam 42 personel istihdamı sağlayacak. 

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro detaylarına göre kurum 18 Aşçı alımı yapacak. EGM ayrıca 15 farklı şehirde bulunan birimlerine ise 54 Hizmetli alımı gerçekleştirecek. 

MSB tarafından yayımlanan ilana göre alımlar Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen, İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen, Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur pozisyonlarına yapılacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yayımlanan bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmesi gereken en önemli nokta alımların KPSS puan sıralamasına göre yapılması. İlanda MSB’nin ilanına KPSS’ye girmiş her aday başvuru yapabilir. EGM, OGM ve Adalet Bakanlığı için ise 70 KPSS şartı var. 

İlanlara dair başvuru süreci ve diğer detayları görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıları kullabilirsiniz.

OGM 15 Şehirde Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapıyor

Adalet Bakanlığı Ocak 2019 Memur Alımı (Güvenlik Görevlisi, Stajyer Kontrolör ve Aşçı)

MSB VHKİ, Memur, Hizmetli ve Hademe Alımı Yapıyor

EGM Kadrolu 72 Aşçı ve Hizmetli Alıyor (En Az Lise Mezunu)

Kamu alım ilanlarına dair gelişmeleri takip etmek için bizleri takip edin…

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir