Personel Alımı

KPSS’den 60 Puan Almış Adaylar İçin Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru İlanı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. 

Aile Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Niğde Çiftlik SYDV kadrosunda eksik bulunan pozisyon için alım yapacağını duyurdu. İşte o ilan ve detaylar;

ALIM YAPILACAK KADRO VE BAŞVURU ŞARTLARI

Niğde Çiftlik SYDV tarafından yayımlanan memur alım ilanında alımların yukarıda da belirttiğimiz gibi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosuna olacağı duyuruldu. 

Memur statüsünde yayımlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların ”4 yıllık yüksek öğretim kurumlarından; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler , İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ,Fen Edebiyat Fakültesi Bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak” şartını sağlamaları gerekiyor. 

İlanda ayrıca adaylardan talep edilen farklı koşullarda bulunuyor. İşte o koşullar;

SYDV memur alım ilanı için öğrenim şartından sonra belirleyici olan bir diğer koşul KPSS şartı. Vakıf ilan için en az 60 KPSS puanına sahip olunması istiyor. 

Bunun yanında adayların ayrıca Sosyal İletişim becerisine sahip olmak Çevreyi, sosyal dokuyu tanıyor olmak 6. En az B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak.Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, şartlarının adaylarda haiz olması gerekiyor. 

İlanda yer alan bir diğer koşul ise ikamet şartı: Niğde Çiftik SYDV ilanında adayların En az 6 (Altı) aydır Çiftlik İlçe Merkez, ve bağlı ilçe , Köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmasını istiyor. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Yayımlanan memur alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını 21 Mayıs tarihine kadar yapacaklar. Başvurular için aşağıda yer alan bağlantı üzerinden Aile Bakanlığı’nın sistemine üye olabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir