Personel Alımı

KPSS Puan Sıralaması Esasına Göre Büro Memuru ve Teknisyen Alım İlanı Yayımlandı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği kadrolara dair detaylar ve özel şartlar şu şekilde.

EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALIM İLANI

Yayımlanan personel alım ilanına göre alımlar Büro Memuru ve Teknisyen kadrolarına yapılacak. İşte kadrolara dair özel koşullar,

Büro Personeli; Moda Tasarımı Programı Önlisans mezunu olmak. Yetkili kurumlardan alınan Vitrin Tasarımı sertifikası ile Satış ve Satış Yönetimi sertifikasına sahip olmak. Moda Tasarımı alanında en az 5 (beş) yıl deneyime sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek.

Teknisyen (1); Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat-Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Tesisat) Ortaöğretim alanlarından birinden mezun olmak. Bina ısıtma soğutma, havalandırma, pis ve temiz su tesisatları bakım onarım alanında en az 4 yıl deneyimi sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek. Elektrik ark ve Gazaltı kaynak yapabilen ve bunu kaynakçı sertifikası ile belgelemek.

Teknisyen (2); Elektrik, Elektrik-Elektronik teknolojisi Ortaöğretim alanlarının birinden mezun olmak. Elektrik arızası bulma tespit etme onarma ve periyodik bakım konusunda en az 4 yıl deneyimi sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek. EKAT Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Belgesine sahip olduğunu belgelemek. Ups, jeneratör, pano, kompanzasyon, armatür ve yangın alarm sistemleri konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip olmak.

Teknisyen (3); İnşaat teknolojisi Ortaöğretim alanlarının birinden mezun olmak. Bina iç ve dış mekânlarının tadilat gerektiren alanların tespit edilmesi ve tadilatlarının gerçekleştirilmesi konusunda en az 4 yıl deneyimi sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemek. Alçı levha, alçı sıva, seramik ve laminant işleyebilen, boya yapabilen, ısı yalıtım levhası uygulayabilen ve diğer muhtelif inşaat işlerinde yeterli bilgi ve beceriye sahip olmak.

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan talep edilen diğer koşullar şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Bu Kanunun 40’ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, Bu Kanunun 41’inci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. Başvuran adaylarda, Ön Lisans mezunları için 2018 KPSSP93 puanı, Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 1 Mart tarihine kadar yapacaklar. İlana başvurular ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile üniversiteye yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.