Personel Alımı

KPSS Puanı Olmayan Adaylar! 420 Kadrolu Belediye Memuru ve İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren belediye birimleri yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapacaklarını duyurdular. 

İzmir İZELMAN ve İzmir İZENEJİ tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda meslek grubunda memur ve işçi alımları yapılacak. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği memur kadrolarına ek olarak ayrıca ilköğretim ve lise mezunu adayların başvuru yapabielcekleri işçi kadoları bulunuyor. İki farklı kurum tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarının detayları sizlerle. 

KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIM İLANLARI

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanlarının tamamı adayların öğrenim durumlarına göre ve alım yapılacak kadroların mesleki özelliklerine göre yapılacak. 

Bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları ilanları yayımlayan kurumlara göre ve ilan sıralarına göre sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Memur veya işçi alımı için İzmir İZELMAN ve İzmir İZENEJİ tarafından yayımlanan duyurularda yer alan açık kadrolar şunlar:

İzmir İZELMAN 1. İlan:

Makine Mühendisi – İnşaat Mühendisi

İzmir İZELMAN 2. İlan:

Doktor (İşyeri Hekimi), Hemşire, İş Güvenliği Uzmanı

İzmir İZENEJİ 1. ilan:

İşaret Dili Eğitmen, El Sanatları Eğitmeni, Çağrı Operatörü, Büro Personeli, Boyacı, Bahçe Bakım Elemanı, Bilgisayar Teknoloji Programlama Teknikeri, Hayvan Bakıcısı, Veteriner Sağlık Teknikeri, Beden İşçisi, Süpürge İşçisi, Tır Muavini, Dağıtım Personeli, Temizlik Personeli, Elektrik Ustası, 

İzmir İZENEJİ ilan:

Uzman Hekim, Pratisyen Hekim, Şoför, Sosyolog, Sekreter, Peyzaj Teknikeri, Müzisyen, Kaynakçı, Kaynakçı Teknisyeni, İnşaat Teknisyeni, Harita Kadastro Teknikeri, Fayans Ustası, Elektronik Teknisyeni, Elektrik Teknikeri, Elektrik Elektronik Teknikeri, 

ALIM İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye personeli alımları için başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını yapmadan önce belediye birimleri tarafından ilan edilen başvuru şartlarını sağlamak zorundalar. 

Bu başvuru koşulları ilanın yayımlandığı belediye başkanlığına ve alım yapılacağı ilan edilen açık kadroya göre farklılık göstermektedir.

Genel başlıkları ile bu başvuru koşulları:

Belediyeler tarafından ilan edilen açık kadroların mesleki özelliklerini sağlamak, Türk vatandaşı olmak, her kadro için ayrı ayrı ilan edilen öğrenim şartına haiz olmak, kamu haklarında mahrum olmamak, adayların görevlerine engel sağlık sorunları olmamak, talep edilen her türlü belge sertifika ve deneyim şartına haiz olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.

BAŞVURULAR ELEKTRONİK OLARAK YAPILACAK

İlan metinlerinde yer alan kadrolara başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumların belirttiği ve ilan metinlerinde yer alan eposta adreslerine özgeçmiş gönderilmek suretiyle yapılacak. 

İzmir İZELMAN ilan metni 1 için TIKLAYINIZ

İzmir İZENEJİ ilan metni 1 için TIKLAYINIZ

İzmir İZELMAN ilan metni 2 için TIKLAYINIZ

İzmir İZENERJİ ilan metni 2 için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir