Personel Alımı

KPSS Şartı Olmadan Yayınlanan Devlet Memuru Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları farklı platformlarda yayımladıkları alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacaklarını ilan ediyorlar.

KPSS puan sıralaması esasına göre ve KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanlarını Kamu İlanları olarak sizlere  anlık olarak ulaştırıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza KPSS şartı olmadan yayımlanan memur alım ilanlarını derledik. 

* KPSS şartı olmadan memur alımı yapacağını ilan eden devlet kurumları

* Alım yapılacak kadrolar ve kontenjan dağılımları

* İlan metninler ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

KPSS puan şartı olmadan personel alımı yapacağını ilan eden kamu kurumları ve bu kurumlar tarafından alım yapılacağı ilan eden açık pozisyonlar.

SYDV Memur ve İşçi Alım İlanları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesine bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile memur ve işçi alımı yapıyorlar. Yayımlanan ilanlara göre kamu işçisi alımlarında adaylardan KPSS puan şartı talep edilmiyor. 

MEB KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Milli Eğitim Bakanlığı yayımladığı sözleşmeli personel alım ilanında 13 Bilişim Personeli alımı yapacağını ilan etti. KPSS şartının olmadığı personel alım ilanında bakanlık 13 personel istihdamı yapacak. MEB ilanında Yazılım (Front-End) Uzmanı kadrosuna 1 kişi, Yazılım (Asp.Net) Uzmanı kadrosuna 8 kişi, Bilgi Güvenliği Uzmanı kadrosuna 2 kişi, Ağ Uzmanı kadrosuna 1 kişi ve Sistem Uzmanı kadrosuna 1 kişi alımı yapacağını duyurdu. 

TÜBİTAK KPSS Şartsız Personel Alım İlanı

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında KPSS şartı olmadan 75 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlanada alımların Araştırma Personeli ile Elektrik Elektronik Teknikeri, Tesisat İklimlendirme Teknisyeni, İnşaat Ustası, Aşcı, Evrak Memuru, Dağıtıcı kadrolarına yapılacağı açıklandı. 

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı Atama Duyurusu

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları kapsamında 2019 yılı atama duyurusunu yayımladı. Bu duyuruda tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına atamalar yapılacağı açıklandı. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yukarıda yer alan kurum ve kadrolara dair tüm ayrıntıları aşağıda paylaştığımız bağlantılar üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

Aile Bakanlığı personel alım ilanı TIKLAYINIZ

MEB personel alım ilanı TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı atama duyurusu TIKLAYINIZ

TÜBİTAK personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir