Personel Alımı

KPSS Şartsız 65 Kamu İşçisi Alımı İçin İlan Yayımlandı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Resmi Gazete’de yayımladığı bir duyuru ile ilgili birimlerinde görev vermek üzere kamu işçisi alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversite tarafıdan yayımlanan personel alım ilanında alımların normal, eski hükümlü ve engelli personel kadrolarına yapılacağı duyuruldu. 

Alımlarda yer alan açı kadrolar ve ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarının detaylarıonı sizlere aşağıda aktarıyoruz. İşte bilinmesi gereken detaylar;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum 8 farklı pozisyonda personel alımı yapacak ve alımlarda toplam 65 personel istihdam edilecek. 

Kurum bu personel alım ilanı ile Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Isıtma ve Havalandırma Cihaz Operatörü, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni, Elektrikçi, Bahçıvan, Şoför pozisyonlarına normal personel alımı yapacak. Bunun yanında Engelli İşçi (Temizlik Görevlisi) ve Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul sayılmayacak şekilde yaralanan (Temizlik Görevlisi) alımı yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Resmi Gazete aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanında alımlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar olduğu bildirildi. Bu başvuru koşullarını sağlayan adaylar yukarıda yer alan kadrolar için başvuruda bulunabilecekler. 

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden mezun olmak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını 19 Nisan tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi kamu işçisi alım ilanına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer ilan metni üzerinden ilana ilişkin tüm ayrıntılara ulaşabilirler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamu İşçisi alım ilanlarını yakından takip etmek için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir