Personel Alımı

KPSS Şartsız Alım İlanları: Noter Katibi, İŞKUR Danışmanı, Sözleşmeli Sekreter

Kamu kurumları tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden personel alım ilanlarının arasında, KPSS şartı olmadan da ilan edilen alımlar bulunuyor. 

Bu alımlar çeşitli meslek gruplarında çeşitli başvuru şartları ile yapılıyor. Bu kapsamda yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadro detaylarını, ilanı yayımlayan kuruma göre sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte KPSS şartsız personel alımı yapacak olan kamu kurumları ve bu alımlara dair detaylar. 

KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIM İLANLARI

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanları 3 kamu kurumu tarafından yayımlandı. Bu kamu kurumları arasında Türkiye İş Kurumu (kendi bünyesine), Dışişleri Bakanlığı (Madrid Büyükelçiliğine) ve Gaziantep 12. Noterliği bulunuyor. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yukarıda sizlere detaylarını aktardığımız personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için ilanlara ilişkin bilgileri kurumlara göre sizlerle paylaşıyoruz. 

NOTER KATİBİ ALIM İLANI

Gaziantep 12. Noterliği, İŞKUR aracılığıyla bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum ilanında alımların yetiştirilmek üzere olacağını duyurdu. İlana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması, erkek olması, 10 Parmak klavye eğitimi almış olması, 21 yaşından büyük olması, 25 yaşından küçük olması, diksiyonu düzgün olması isteniyor.

DANIŞMAN ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kendi bünyesinde görevlendirmek üzere Danışman alımı yapacağını duyurdu. “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi” kapsamında Dünya Bankası iş birliği kapsamında yapılacak olan alımlar İstanbul, Adana, Gaziantep ve Şanlıurfa’da olacak. Lisans mezunu adaylar için yayımlanan alım ilanında bölüm şartı bulunmuyor. 

SEKRETER ALIM İLANI

Dışişleri Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla bir ilan yayımladı. Bu ilanda Madrid Büyükelçiliğinde personel alımı yapılacağı duyuruldu. Sözleşmeli Sekreter kadrosu için yayımlanan ilanda KPSS şartı bulunmuyor. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına en az lise mezunu olan adayların başvuruları kabul edilecek. 

İLAN DETAYLARI

Söz konusu KPSS şartı olmadan yayımlanan ilanlara başvuru süreci devam ediyor. İlanlarda yer alan tüm özel şartlara ve başvuru işlemlerine dair ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Gaziantep 12. Noterliği personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir