Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Personel Alımı

KPSS Şartsız Belediye İşçisi 55 KPSS İle Belediye Memuru Alım İlanları

Belediye Başkanlıkları yayımladıkları alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. KPSS puan sıralaması ise memur alımı yapan belediye başkanlıkları KPSS şartsız belediye işçisi alımı yapıyorlar.

Kamu İlanlari olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza belediye başkanlıkları tarafından bu alım ilanlarını derledik. 

Alım yapacağını ilan eden belediyelerin bulundukları şehirler, alım yapılacak kadroların detayları ve ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken detaylar sizlerle. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Belediye Başkanlıkları, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları alım ilanlarında KPSS şartı olmadan belediye personeli alımı yapacaklarını ilan ettiler. Bu alımlarda hem memur hemde işçi kadroları için ilanlar bulunuyor. 

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan Belediye Personeli alım ilanlarında ise çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. BU alımlarında 393 belediye memuru alınacak. Alımlar en az lise mezunu ve KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak. 

KPSS PUANI İLE BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI

KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı yapacak 3 belediye başkanlığı bulunuyor. Bu belediye başkanlıklarının bulunduğu şehirler arasında Diyarbakır, Isparta ve Çanakkale yer alıyor. Bu belediye başkanlıklarının yayımladıkları ilanlarda yer alan açık kadrolar ise şu şekilde,

KPSS Puanıyla Belediye Memuru İlanları Açık Kadrolar

Zabıta Memuru, Belediye Trafik Memuru, İtfaiye Eri, Memur, Bilet Satış Memuru, Çocuk Eğitimcisi, Eğitmen, Kameraman,  Muhasebeci, Şoför, Tercüman, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Bilgisayar İşletmeni, Ambar Memuru, Çocuk Eğiticisi, Çocuk Rehberi ve Gözetimcisi, Evlendirme Memuru, Gişe Memuru, Tahsildar, Veznedar, Avukat, İmam, Hemşire, Laborant, Psikolog, Veterine Hekim, Topograf, İstatistikçi, Arkeolog, Mimar, Mühendis, Ölçü ve Ayar Memuru, Peyzaj Mimari, Programcı, Sosyolog, Tekniker, Teknisyen, Aşçı, Bahçıvan, Dağıtıcı, Hizmetli, Çocuk Bakıcısı, Gassal, Hayvan Kesici, Temizlik Hizmetlisi. 

KPSS PUANI OLMADAN ALIM YAPAN BELEDİYELER

KPSS puan şartı olmadan memur ve işçi alımı yapacağını duyuran belediye başkanlıkları 18’den fazla şehirde bulunuyor. Bu belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanları gün aşırı güncellendiğinden ilanlarda yer alan şehirlerde değişiyor. 

Bu çerçevede alım yapılacak şehirler arasında, Diyarbakır, İstanbul, Mersin, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Edirne, Trabzon, Çanakkale, Kastamonu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Ankara, Aydın, Kırıkkale, Bingöl, Bartın ve Eskişehir bulunuyor. 

KPSS şartı olmadan yayımlanan ilanlarda mesleki şartları yerine getirmek gerekiyor. Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar ise şunlar;

KPSS Şartsız Belediye Personeli Kadroları

Memur kadroları arasında teknisyen, tekniker, mühendis, ofis memuru, büro memuru, büro işçisi, evrak memuru ve vezne memuru alımı yapılıyor. Bu kadroların dışında ayrıca eğitmen, öğretmen, idari işler, yönetim pozisyonları, saha personelleri, teknik personeller gibi pozisyonlar yer alıyor. Bu kadrolara ek olarak işçi kadrolarında ise hizmetli, hademe, temizlik personeli, garson,genel beden işçisi, çöp temizliği için personel. Belediyeler yayımladıkları ilanlarında ayrıca güvenlik görevlisi, şoför, iş makinesi operatörü gibi pozisyonlarda da çok sayıda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler.

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye Memuru ve Belediye İşçisi alım ilanı yayımlayan belediye başkanlıklarının yayımlandığı ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları arasında şu şartlar yer alıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar, aşağıda verdiğimiz bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

En Az 55 KPSS Puanıyla Belediye Memur Alım İlanları için TIKLAYINIZ

KPSS Şartı Olmadan Yayımlanan Belediye İşçisi Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir