Personel Alımı

KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu Belediye Memuru ve İlköğretim Mezunu Kamu İşçisi Alınıyor

5 farklı belediye başkanlığı kadrosunda personel açığı olduğunu ve bu pozisyonlara personel alımı yapacağını açıkladı. Belediye memuru ve belediye işçisi alımı için yayımlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı en az lise mezunu adaylar arasından ise memur alımı yapılacağını duyurdu. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda yer açık kadro bilgilerini, ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşullarını ve ilanlara dair tüm ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz. 

BELEDİYE MEMURU VE İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Belediye memuru ve işçisi alımı için yayımlanan ilanları siz okuyucularımıza sık sık buluşturuyoruz. Yaz aylarının gelmesiyle personel ihtiyacı oluşan belediyeler kısa süreli ilanlar ile sürekli alım yapacaklarını duyuruyorlar. 

Yayımlanan son ilanlarda ise Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Mersin için alım yapılacağı bildirildi. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR VE DETAYLARI

İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Mersin büyükşehir belediye başkanlıkları ilanlarında çok farklı kadrolardan personel alımı yapacaklarını duyurdular. KPSS şartının olmadığı bu alım ilanlarında yer alan kadro detayları şu şekilde,

İstanbul Beykoz Belediyesi

İstanbul Beykoz Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında iki kadrodan belediye işçisi alımı yapacağını duyurdu. Belediye başkanlığı 25-45 yaş aralığında bulunan ve en az ortaokul mezunu adaylar arasından Çöp Kamyonu Şoförü ve Temizlik Görevlisi alımı yapacak. 

Ankara Sincan Belediyesi

Ankara Sincan Belediyesi için yayımlanan personel alım ilanı memur kadrosuna olacak. Belediye müracat şartlarını belirtmediği ilan metninde İdari İşler Şefi alımı yapacağını duyurdu. Bu kadroya ek olarak ise işçi pozisyonunda Temizlik İşçisi alımı yapılacak. 

İzmir Menderes Belediyesi

İzmir Menderes Belediyesi hem memur hem işçi alımı yapacak olan belediyeler arasında. Belediye başkanlığı ilanında Temizlik Personeli, Formen, Soğutma Uzmanı, Şoför, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Uzmanı, Elektrik Tesisatçısı Ustası, Yazılım ve Finans Uzmanı, 

Eskişehir Çifteler Belediyesi

Eskişehir Çifteler Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında iki kadrodan alım yapacak. Belediye başkanlığı ilgili birimlerinde görevlendirme üzere Büro Memuru alımı yapacak. Bu kadroya ek olarak ise Şoför alımı ilan metninde yer alan diğer pozisyon.

Mersin Büyükşehir Belediyesi

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından ilan edilen alımlarda alımların tek bir kadroda olacağı bildirildi. Belediye personel alım ilanında Plaj Görevlisi kadrosuna personel alımı yapacağını bildirdi.

İLAN METİNLERİ

Söz konusu ilanlar için yayımlanan tüm ayrıntılara aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Beykoz Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Ankara Sincan Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İzmir Menderes Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Eskişehir Çifteler Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ
 
Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir