Personel Alımı

KPSS Şartsız ve En 60 KPSS İle Kamuya Kadrolu ve Sözleşmeli Memur Alım İlanı

Kamu kurum ve kuruluşları DPB, Basın İlan Kurumu, Resmi Gazete ve İŞKUR ile kendilerine ait kurumsal internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Kurumlar tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında KPSS puan sıralaması esasına göre ve KPSS şartsız personel alımları olacağı duyuruldu. 

Söz konusu ilanlara dair tüm bilinmesi gereken detaylar haberimizde.

SPK 75 KPSS İLE KADROLU MEMUR ALIMI

Sermaye Piyasası Kurulu yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak alım ilanında tek bir pozisyonda memur alımları olacak. SPK ilanına göre kurum 20 Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Lisans düzeyinden yapılacak olan memur alım ilanlarına çok sayıda bölümden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

TARIM KREDİ 60 KPSS SÖZLEMELİ MEMUR ALIMI

Tarım Kredi Kooperatifleri Antalya Bölge Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere personel alım ilanı yayımladı. Önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanına başvurular 60 KPSS ile yapılacak. İlana göre kurum önlisans ve lisans mezunları arasından Kooperatif Görevlisi ile sadece lisans mezunları arasından Ziraat Mühendisi istihdam edecek. 

TRT KPSS’SİZ PERSONEL ALIMI

TRT kendisine ait kurumsal internet sayfasından iş ilanı yayımladı. Bu iş ilanında hem İngilizce ilan edilen kadrolar hemde Türkçe ilan edilen kadrolar yer aldı. 

Adayların öğrenim durumlarına, mesleki özelliklere ve diğer özel şartlara göre yapılacak olan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar; çerik Planlama Uzmanı, Reklam Satış Uzmanı, Kıdemli Reklam Satış Uzmanı, Bilgi Teknolojileri Mühendisi, Teknik Yönetmen, Yayın Sistem Nöbetçisi, SNG ve 4.5G Koordinasyon Personeli, İşletmen Bakım Personeli.

KİMLER MEMUR ALIM İLANLARINA BAŞVURU YAPABİLİR?

Memur olma hayali kuran adayların sağlamaları gereken şartlar bulunuyor. Bu şartlar Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan genel koşullar ile alım yapacak kadroların belirlediği özel şartlardan oluşuyor. İşte o koşullar;

Türk vatandaşı olmaki Kadrolar için talep edilen eğitim ve üniversite mezunu adaylar için talep edilen bölümlerden mezun olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Varsa deneyim ve tecrübe şartlarını sağlamak ve talep ediyorsa deneyimin belgelendirilmesi. kurumların talep ettiği yaş aralığında olmak, kamu haklarından  mahrum olmamak, görevine engel sağlık sorunu olmaması ve erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması. 

SPK ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Kredi Kooperatifleri ilanı için TIKLAYINIZ

TRT ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir