Personel Alımı

KPSS Şartsız yada 60 KPSS İle Başvuru Yapabileceğiniz Memur Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları kadrolarında personel açığı bulunan birimlere personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu bağlamda kadrolu memur alımı yada sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan eden kamu kurumlarının başvuru süreci devam eden ilanlarını haberimizde derledik. 

Söz konusu bu alım ilanlarına adaylar 60 KPSS puanıyla yada KPSS şartsız başvuruda bulunabilecekler. Buna göre bu kapsamda ilan yayımlayan kamu kurumları ve ilanlara dair detayları şu şekilde,

ALIM YAPAKACAK KAMU KURUMLARI

Tarım Kredi Kooperatifleri iki farklı şehirde bulunan kurum birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti. 60 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek bu personel alım ilanlarıyla Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alımı yapılacak.

Yerel seçimler öncesi 3 farklı belediye başkanlığı toplam 393 belediye memuru alımı yapacağını ilan etti. Bu alımlarda başvuru yapılacak pozisyonlara en düşük 55 KPSS puanına sahip adaylar başvuru yapabilecekler. İlanlarda ayrıca 60 KPSS puanına sahip adayların başvuru yapabilecekleri de çok sayıda pozisyon bulunuyor.

DPB ve İŞKUR üzerinden yayımladığı ilan ile işçi alımı yapacağını duyuran bir diğer kurum ise TCDD. Kurum ilanında çeşitli pozisyonlarda 356 personel alımı yapacağını açıkladı. lana göre TCDD 6 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü alımı yapacak. 

TÜBİTAK ise İŞKUR’da yayımladığı ilan ile KPSS şartı olmadan Elektrik Elektronik Teknikeri, Tesisat İklimlendirme Teknisyeni, İnşaat Ustası, Aşcı, Evrak Memuru, Dağıtıcı pozisyonlarına personel alımı yapacak. 

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanında Hemşire, Ebe, Çeşitli Branşlarda Sağlık Teknikeri, ve Diğer Sağlık Personeli kadrolarına personel alımı yapacağını ilan etti. 

Yozgat Bozok Üniversitesi KPSS puan sıralaması esasına göre sözleşmeli personel statüsünde Diğer Sağlık Personeli, Sağlık Teknikeri, Ebe ve Hemşire alımı yapacağını ilan etti. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kadro bilgilerini verdiğimi personel alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yozgat Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Van Üniversitesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TÜBİTAK Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

TCDD Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

387 Belediye Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

3 Belediye Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

3 Belediye Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamu Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir