Personel Alımı

KPSS’siz 458 Belediye Personeli Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza yeni hafta başı itibariyle yayımlanan belediye personeli alım ilanlarını derledik. 

Yeni duyurulan bu alım ilanlarında 5 tanesinin başvuru süreci önümüzdeki günlerde sona erecekken bir ilan için başvuru süreci gün sonunda sona erecek. 

Bu bilginin ardından söz konusu alım ilanlarını yayımlayan belediyelerin bulundukları şehirler, alım yapılacak meslek grupları, alımların memur yada işçi statüsünde olup olmayacağı ayrıntıları tüm bilinmesi gerekenler şu şekilde;

YENİ BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Yeni hafta itibariye yayımlanan belediye personeli alım ilanları 6 farklı şehir tarafından yayımlandı. İlanların 4 tanesi belediye başkanlığı 2 tanesi ise il özel idaresi tarafından yayımlandı. İlanlara göre alım yapılacak şehirler arasında Antalya, Muğla, İzmir, Elazığ, Afyonkarahisar ve Mersin bulunuyor. 

İlan yayımlayan kurumlar ise;

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi, İzmir Menderes Belediyesi, Elazığ İl Özel İdaresi, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi, Mersin Büyükşehir Belediyesi. 

ALIM YAPACAK KURUMLARA GÖRE KADROLAR

Söz konusu ilanlarda yer alan açık kadrolar be detayları şu şekilde;

Antalya Büyükşehir Belediyesi 85 Personel Alımı

Alımlar tek bir kadrodan Güvenlik Görevlisi kadrosunda olacak. 

Muğla Büyükşehir Belediyesi 74 Personel Alımı

Hairta, Harita ve Kadastro Teknikeri, Tekniker, Makine, Gemi Makineleri Teknikleri, Otomotiv Teknolojisi Teknikeri, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Teknikeri, İnşaat Mühendisi, Çevre Mühendisi, Harita Mühendisi, Metalurji ve Malzeme Mühendisi, Enerji Sistemleri Mühendisi, İş Makineleri Operatörü, İş Makineleri Bakım Onarımcısı, Otomotiv Mekanikçisi, Elektrik Teknisyeni, Otomasyon Sistemleri Teknisyeni, Tır-Çekici Şoförü, Beden İşçisi

İzmir Menderes Belediyesi 50 Personel Alımı

Halkla İlişkiler Tanıtım Uzmanı, Beden İşçisi (İnşaat), Park Temizlik İşçisi, Süpürgeci (Temizlik İşçisi), Formen, Beden İşçisi (Genel)

Mersin Büyükşehir Belediyesi 190 personel Alımı

Belediye tarafından yayımlanan ilanda alımların Kasap kadrosuna olacağı bildirildi.

Elazığ İl Özel İdaresi 48 Personel Alımı

Bilet Satış Görevlisi, Şoför, Coğrafyacı, Şehir Plancısı, Çevre Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Elektrik Teknikeri, Makine Teknikeri, Elektrik Teknisyeni, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Personeli, Büro Görevlisi, Bahçıvan, Kamyon Sürücüsü, Dozer Operatörü, Ekskavatör Operatörü, Greyder Operatörü, Silindir Operatörü, Yükleyici Operatör, 

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi 10 Personel Alımı

Operatör (Silindir), Plent Elektrik Operatörü, Finisher (Asfalt Serici) Operatör Yardımcısı, Usta Yardımcı (Oto Tamir), Usta (İnşaat), Güvenlik Görevlisi

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamuilanlari.com olarak haberimizin altında siz okuyucularımıza ilan metinlerini ekledik. Bu ilan metinlerinde yer alan başvuru evraklarını derleyecek adaylar belediyelerin ilgili birimlerine şahsen başvuru yapacaklar. Başvuru süreçleri bir iki gün olduğundan dolayı posta ile başvuru yapılmıyor. 

Son Başvuru Tarihleri

Antalya, Muğla için yayımlanan ilan 23 Temmuz’da sona erecek. İzmir Menredes Belediyesi ilanı da 24 Temmuz’da sona erecek. Afyonkarahisar için 26 Temmuz olan son başvuru tarihi Mersin için 25 Temmuz. Sadece Elazığ İl Özel İdaresinin başvuru tarihi 22 Temmuz’da sona eriyor. 

İLAN METİNLERİ

Yayımlanan ilanlara dair tüm detaylar için aşağıda yer alan ilan metinlerini kullanabilirsiniz. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

İzmir Menderes Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Elazığ İl Özel İdaresi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir