Personel Alımı

KPSS’siz, 50 ve 55 KPSS Puanıyla Devlet Memuru Kamu İşçisi Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına yenileri eklendi. 

Türkiye geneli farklı kamu kurum ve kuruluşları ile bu kurumların alt birimleri için yayımlanan personel alım ilanlarında hem memur hemde işçi alımı yapılacağı ilan  edildi. 

Kamuilanlari.com bu personel alımlarına dair tüm ayrıntıları sizler için derledik.

KAMUYA PERSONEL ALIMI 

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı için yayımlanan ilanların önemli bir kısmı İŞKUR aracılığıyla adaylara duyuruluyor. İŞKUR’da ilan edilen bu alım ilanları hem bakanlıklar, hem bakanlıklara bağlı alt birimler hemde yerel yönetim birimlerince duyuruluyor. 

Bu kapsamda yayımlanan yeni personel alım ilanlarının tamamını sizlerle buluşturuyoruz. 

Alım Yapan Devlet Kurumları

İŞKUR Kamu Grubu İlanları üzerinden kamu işçisi ya da devlet memuru alımı yapacak olan kurumlaırn listesi şu şekilde,

Ilgaz Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı (Kamu Grubu), MSB Akaryakıt İkmal Ve NATO POl Tesisleri, Darende Gökpınar Sulama Birliği Başkanlığı, Mudanya Belediye Başkanlığı, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü, Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Erzurum Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Türk İşbirliği Ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı(Kamu Grubu), Kestel Sulama Birliği, İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü,

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILIYOR?

İlanlarda memur ve işçi kadrolarına personel alımları yapıldığını sizlere duyurmuştuk. Bu kapsamda yukarıda yer alan ilanlarda yer alan açık kadrolar şunlar. 

Güvenlik Görevlisi, Ziraat Mühendisi, Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Temizlik Görevlisi, Aşçı, Sekreter, Muhasebeci, Garson (Servis Elemanı), Sıhhi Tesisatçı, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Beden İşçisi (Genel), Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Beden İşçisi (Genel)(Beden İşçisi (Temizlik)), Mobilyacı, Büro Makineleri Bakım Ve Onarımcısı, Soğutmacı Ve Havalandırmacı (İklimlendirme)(Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı), Diğer Muhasebeciler, 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlanlar devlet kurumları tarafından yayımlandığı için adayların genel başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Bu koşullara ek adayların ayrıca bazı özel şartları da sağlamaları isteniyor.

Buna göre adayların kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olması, varsa KPSS puan şartını sağlaması, kurumların istediği yaş aralığında bulunlması, görevine engel sağlık sorunu olmaması, deneyim sertifika gibi özel şartların yerine getirilmesi ve güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması gerekiyor. 

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN 

İŞKUR’da yer alan bu ilanları incelemek isteyen adaylar aşağıda yer alan yönetimden yararlanabilirler. 

 İlk önce adaylar verdiğimiz bağlantı üzerinden iş ilanları arama sayfasına ulaşacaklar. Ondan sonra aşağıda yer alan iki basamaklı işlemi uygulayacaklar. 

* Açılan sayfada İşyeri Türü yazan yeri bulun ve Kamu olarak işaretleyin.

* Başka bir alanı doldurmadan Ara butonuna basın. Tüm ilanlar karşınıza çıkacaktır. 

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir