Personel Alımı

KPSS’siz Belediye Memuru İlanları: İtfaiye Aracı Sürücüsü, Makam Şoförü, Büro Personeli Alımı

Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza kısa süreli aralıklarla aktarmaya devam ediyoruz. 

KPSS şartı olmadan yayımlanan bu personel alım ilanları çok kısa süreli başvuru süreçleri ile duyuruluyorlar. Öyle ki bazı belediyeler ilanlarına başvuruların 1 veya 2 gün içinde tamamlanmasını istiyorlar. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanlarını heran sizlere aktarıyoruz. Bu içeriğimizde de siz okuyucularımız için yayımlanan bu personel alım ilanlarını derledik. 

6 FARKLI ŞEHİR BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Farklı platformlar üzerinden yayımlanan belediye personeli alım ilanlarında yeni hafta itibariyle 6 şehir için ilanlar yayımlandı. 

Daha önceki alımlarda da olduğu gibi en az ilköğretim mezunu adaylar arasından belediye işçisi alımı yapacağını ilan eden belediyeler ilanlarında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından belediye memuru alımı yapacaklarını duyurdular. 

Bu bağlamda ilanda yer alan bilgilere alım yapılacak şehirler şunlar; İstanbul, Kayseri, Konya, Adana ve Erzincan. İlanlarda ayrıca Kayseri için iki farklı ilan bulunuyor.

BELEDİYE PERSONELİ İLANLARINDA YER ALAN KADROLAR

Söz konusu 5 farklı şehir için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro kontenjan detayları şu şekilde,

İstanbul için yayımlanan personel alım ilanında alımların Şoför, Fotoğrafçı ve Kameraman, Garson, Elektrikçi, Avukat kadrolarına olacağı bildirildi. 

Kayseri için ilan edilen ilk duyuruda Sariz Belediyesi; Kamyon Şoförü, Temizlik Personeli, Büro İşçisi, İnşaat İşçisi, Ustabaşı, Makam Şoförü pozisyonlarına olacak. 

Konya belediye personeli alım ilanında alımların sadece Makam Şoförü kadrosuna olacağı bildirildi.

Adana adına yayımlanan personel alım duyurusunda belediye bünyesine Büro Memuru ve Temizlik Personeli kadrolarına olacağı ilan edildi.

Erzincan Kemaliye belediyesi personel alım ilanında İtfaiye Aracı Sürücüsü ve Şoför kadroları için personel alımı yapacağını duyurdu. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye bünyesinde çalışmak isteyen adayların sağlamaları gereken başvuru şartları şu şekilde,

Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLAN METİNLERİ

İlanlara dair tüm ayrıntıları aşağıda yer alan ilan metinleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kayseri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Konya personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Adana personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Erzincan personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kayseri personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir