Personel Alımı

KPSS’siz En Az İlkokul Mezunu Belediye İşçisi ve En Az Lise Mezunu Belediye Memuru Alımı

Belediyeler tarafından yayımlanan personel alım ilanları yeni hafta itibariyle güncellendi. 

İlan edilen bu yeni belediye personeli alım ilanlarında yer alan açık kadroları, ilanlara başvuru yapacak adaylarda aranan şartları ve diğer detayları sizlere aktarıyoruz. 

5 BELEDİYE TARAFINDAN PERSONEL ALIM İLANI

Belediye memur ya da belediye işçisi alımı için ilan yayımlayan 5 belediyeyi aşağıda aktarıyoruz.

İlanlara göre Çanakkale Bayramiç Belediyesi, Muğla Datça Belediyesi, İstanbul Kartal Belediye Birimi, Afyonkarahisar Belediye Birimi ve Diyarbakır Belediye Birimi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Belediye personeli alım ilanlarını inceleyen adayların en merak ettiği konuların başında alım yapılacak pozisyonlar geliyor. Bu pozisyonları ilanı yayımlayan belediyelere göre sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Afyonkarahisar Belediye Birimi

Afyonkarahisar Belediyesi gün içinde yayımladığı ilanında çok sayıda kadroda alım yapacağını açıkladı. Hem işçi hem memur kadrolarına yapılacak alımlarda yer alan açık pozisyonlar şunlar:

Silindir Operatörü, Yükleyici Loder Operatörü, Bekoloder Operatörü, Plent Baş Operatörü, Finisher (Asfalt Serici) Operatörü, Finisher (Asfalt Serici) Operatör Yardımcısı, Plent Yağcısı, Maden Mühendisi, Laboratuvar Teknikeri, Usta Yardımcısı (Motor), Kaynak Usta Yardımcısı, Hafif Şase Usta Yardımcısı, İnşaat Ustası, Kamyon Şoförü, Otobüs Şoförü, Özel Güvenlik Görevlisi, Bina ve Mal Bakıcısı, Beden İşçisi, Temizlik İşçisi,  

Diyarbakır Belediye Birimi

Diyarbakır Belediye birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanında ilana başvuruların 7 Mayıs tarihinde sona ereceği bildirildi. O tarihe kadar adaylar iki pozisyon için başvuruda bulunabilirler. 

O Kadrolar; Editör (Basın/Yayın Personeli), Şoför

Çanakkale Bayramiç Belediye Birimi

Çanakkale Bayramiç Belediyesi kadrosunda eksik bulunan birimlerine 2 farklı pozisuonda personel alımı yapacak. KPSS şartının olmadığı ilana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Açık Kadrolar: Büro İşçisi ve Şoför

Muğla Datça Belediyesi

Muğla Datça Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında hem işçi hemde memur kadroları için alımlar yapılacağı ilan edildi. 

İlan edilen açık kadrolar; İşçi, Şoför, Bahçe Bakım Elemanı, Taş ve Döşeme Ustası, Ziraat Teknikeri. 

İstanbul Kartal Belediye Birimi

İstanbul Kartal Belediye Birimi iki pozisyonda memur alımı yapacağını duyurdu. İlana göre en az lise mezunu ve 18 yaş üstü adayların başvuru yapabileceği ilanda yer alan açık kadrolar şunlar.

Açık Pozisyonlar: Halkla İlişkiler Destek Personeli ve İletişim Bürosu Uzmanı.

İLAN METİNLERİ

İlanlara başvurular şahsen yapılacak olup başvurular evrak teslimi şeklinde yapılacak. Adaylar ilana başvuru sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konu ise başvuru süreci. 

Çanakkale Bayramiç Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Muğla Datça Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Kartal Belediye Birimi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Afyonkarahisar Belediye Birimi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Diyarbakır Belediye Birimi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir